Dabi Sm Budny Sp. z.o.o sp. k.

Kompleksowe usługi ogólnobudowlane

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Traugutta 352, 43-502 Czechowice-Dziedzice śląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dabi Sm Budny Sp. z.o.o sp. k.

Informacje

O nas
Firma DABI działa na rynku od 1990 roku. Wieloletnie doświadczenie poparte wiedzą w zakresie melioracji, wznoszenia budowli oraz kształtowania terenu, pozwoliło poszerzyć wachlarz usług o głębokie fundamentowanie, tj. ściany szczelinowe, pale oraz wykonawstwo przesłon wodoszczelnych o szerokim zakresie stosowalności – zabezpieczenie szerokoprzestrzennych wykopów budowlanych.
Opis działalności
Przedsiębiorstwo Dabi istnieje w branży od 1992 roku. Specjalizuje się w usługach ogólnobudowlanych. Siedziba działalności znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach, na terenie województwa śląskiego.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie usług ogólnobudowlanych. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w metodach wykopu wąskoprzestrzennego i modernizacji budowli hydrotechnicznych. Do podstawowych czynności wykonywanych przez firmę należy przede wszystkim wynajem maszyn budowlanych oraz zabezpieczenia wykopów. W ofercie znajdują się między innymi:

- ekrany wodoszczelne,
- ekrany przeciwfiltracyjne,
- wgłębne mieszanie gruntu,
- frez kubełkowy,
- przepony wodoszczelne,
- modernizacja wałów przeciwpowodziowych,
- melioracja i kształtowanie terenu.

Uzupełnieniem oferty są kolumny betonowe, grodzice stalowe, panele csm i pale przemieszczeniowe. Specjaliści zajmują się głębokim fundamentowaniem, usuwaniem szkód powodziowych oraz uszczelnianiem ścian szczelinowych. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom Dabi gwarantuje najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Interesanci mogą liczyć na najlepsze ceny na rynku i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Wizytówką działalności są krótkie terminy realizacji prac.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Marki i specjalizacje
- Trencher
- Frez kubełkowy
- Metoda krokowa
- CDMM
- CSM
- DSM
- Trenczer
- trenchmix
- zagęszczanie impulsowe
- RIC
- IC

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń