Brukarstwo Unibruk

Układanie kostki brukowej i granitowej w artystyczne wzory

Brukarstwo
ul. Waryńskiego 7a, 43-502 Czechowice-Dziedzice śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
503 133 406
Brukarstwo Unibruk

Informacje

Opis działalności
Unibruk to firma, którą założyliśmy już ponad 30 lat temu. Na ten moment posiadamy aż trzy oddziały. Jeden z nich znajduje się w Czechowicach-Dziedzicach, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w układaniu kostki brukowej i granitowej. Za nami setki realizacji na prywatnych posesjach, czy publicznych terenach miejskich. Obsługujemy głównie Klientów z województwa śląskiego i okolicznych miejscowości, ale przy większych inwestycjach docieramy do Klientów z całej Polski. Zapraszamy!
Produkty i usługi
Jako kadra firmy Unibruk swoje doświadczenie w branży zdobywaliśmy przez wiele lat ciężkiej pracy. Zrealizowaliśmy już zlecenia od Klientów prywatnych i instytucji państwowych. Prace brukarskie wykonywaliśmy przy domach jednorodzinnych, w ogrodach, na terenie zakładów przemysłowych, na nieruchomościach należących do administracji, powiatu, czy miasta. Lokale usługowe, takie jak hotele, restauracje, czy salony SPA, szczególnie cenią sobie estetyczne wykończenie wokół obejścia budynku. Prawidłowo ułożona kostka brukowa lub granitowa stanowi wizytówkę całej posesji i znacznie podnosi jej walory estetyczne. Nasza firma specjalizuje się głównie w brukarstwie artystycznym, dlatego chętnie podejmuje się nietypowych zadań, które polegają na ułożeniu oryginalnych kompozycji z kostki brukowej i granitowej. Korzystamy również z innych kamieni naturalnych, aby zwiększyć możliwości układanych przez nas wzorów.

W naszej ofercie znajduje się między innymi:
- brukowanie nawierzchni kostką betonową i granitową
- układanie wjazdów, chodników i placów
- układanie krawężników i obrzeży
- budowa okładzin i palisad z piaskowca
- budowa ogrodzeń z granitu i piaskowca

Jesteśmy w stałej współpracy z projektantem ogrodów, więc zajmujemy się również pracami brukarskimi we wczesnych fazach projektu, podczas aranżacji ogrodu. Oferujemy budowę ogrodzeń, a także pomoc przy zagospodarowaniu cieków i skarp. Uczestniczymy w budowie placów sportowych i placów zabaw.

Do naszych usług należy także:
- transport materiałów,
- roboty kanalizacyjne,
- usługi sprzętowe.

Naszą kadrę tworzą doświadczeni brukarze, inżynierowie i projektanci, którzy posiadają uprawnienia budowlane. Dzięki temu każdy Klient może liczyć na fachowe doradztwo, przewóz potrzebnych materiałów, przygotowanie terenu pod budowę i przeprowadzenie prac montażowych w zakresie kanalizacji.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu - firma Unibruk z Czechowic-Dziedzic.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach i powiatach:
śląskie, wodzisławski, Rybnik, Żory, bielski, pszczyński, rybnicki, raciborski, Bielsko-Biała, cieszyński, Jastrzębie-Zdrój

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe