Formaks New Technologies

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE Usługi grawerowania, znakowania i cięcia laserowego.

Grawerowanie
ul. Średnia 63, 43-384 Jaworze śląskie
poniedziałek 08:30 - 16:30
wtorek 08:30 - 16:30
środa 08:30 - 16:30
czwartek 08:30 - 16:30
piątek 08:30 - 16:30
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
509 990 140
509990140
kontakt@formaks.pl
Adres korespondencyjny
ul. Średnia 63, 43-384 Jaworze śląskie

Informacje

Opis działalności
Formaks New Technologies oferuje usługi w zakresie grawerowania, znakowania i cięcia laserowego. Zajmujemy się produkcją tabliczek znamionowych, czy informacyjnych i nie tylko.
Produkty i usługi
Firma Formaks New Technologies to nowoczesne technologie, które z powodzeniem wykorzystujemy do znakowania i grawerowania. Grawerowanie, znakowanie i cięcie laserem staje się dominującą formą obróbki materiałów ze względu na szybkość i precyzyjność działania oraz coraz większe możliwości.

Znakowanie laserowe to szybka, trwała i bardzo elastyczna technologia wykonywania detali takich jak: tabliczki znamionowe, tabliczki informacyjne, tabliczki opisowe. Pozwala ona wykonywać je w różnych materiałach, np. stal nierdzewna, aluminium, laminaty grawerskie, taśma samoprzylepna (nowa technologia opisywania urządzeń wykorzystywana przez wiele firm na całym świecie) i inne.
Zajmujemy się projektowaniem i produkcją na zamówienie towarów o różnym zastosowaniu reklamowym i przemysłowym. Są to m.in.:
- gadżety reklamowe,
- pieczątki,
- tabliczki znamionowe i informacyjne,
- szyldy,
- prezentery cenowe,
- opakowania,
- ozdoby i kartki okolicznościowe,
- dyplomy i nagrody (statuetki) itp.

Firma działa głównie w branżach, takich jak: reklama, poligrafia, wizualne systemy informacji, sztuka użytkowa, zdobnictwo a także wyroby pamiątkarskie.

Pracujemy na urządzeniach laserowych znanej amerykańskiej firmy zajmującej się budową profesjonalnych systemów laserowych - Universal Laser System. Urządzenie te zapewniają pewność i oszczędność w działaniu, wysoką jakość produktu końcowego oraz szeroki wachlarz możliwości z zakresu grawerowania, znakowania i cięcia materiałów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.
Marki i specjalizacje
Formaks New Technologies oferuje grawerowanie laserowe i cięcie laserowe w materiałach takich jak: drewno, szkło, akryl, pleksi, skóra, metal anodowany (znakowanie w metalach nierdzewnych, kwasoodpornych), korek, papier, karton, kamień (marmur), guma, silikon, porcelana i inne.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń