Instal-Pol Paweł Dąbrowski

Profesjonalne usługi hydrauliczne

Hydraulicy
ul. Widokowa 117, 43-376 Kalna śląskie
(3 reviews) napisz opinię
Instal-Pol Paweł Dąbrowski
ul. Widokowa 117, 43-376 Kalna śląskie
Telefon
Instal-Pol Paweł Dąbrowski

Informacje

Opis działalności firmy Instal-Pol Paweł Dąbrowski w Kalna
Firma Instal-pol pod kierownictwem Pawła Dąbrowskiego świadczy profesjonalne usługi hydrauliczne, przede wszystkim z zakresu zakładania instalacji wodnokanalizacyjnych, gazowych oraz CO. Siedziba firmy mieści się w Kalnie, w województwie śląskim.
Produkty i usługi
Działamy w branży instalacji, a specjalnością firmy są kompleksowe usługi sanitarne. Służymy fachowym doradztwem z zakresu instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych oraz grzewczych. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a wizytówką firmy są zadowoleni klienci.

W zakres naszych obowiązków wchodzi:
- przyłącza wodno-kanalizacyjne,
- remonty instalacji wodno-kanalizacyjnych,
- modernizacje instalacji;
- montaż i serwis pieców i kotłów gazowych,
- próba szczelności i doszczelnienia instalacji gazowych,
- montaż instalacji grzewczych,
- montaż kotłów i kotłowni,
- serwis urządzeń grzewczych.

Zajmujemy się także hydrauliką w pełnym zakresie. Wykonujemy instalacje sanitarne i elektryczne, a także ogrzewanie centralne i podłogowe. Do każdego zadania podchodzimy profesjonalnie i z zaangażowaniem. Współpraca z nami to gwarancja terminowego wykonania prac za rozsądną cenę.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Firma Instal-Pol Paweł Dąbrowski z lokalizacji: Kalna świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(3 reviews) napisz opinię
E
Ela
Jestem zadowolona z usług tej firmy. Pracują tam bardzo kompetentni i rzetelni ludzie, którzy zamontowali u mnie ogrzewanie podłogowe. Odpowiadali na każde moje pytania. Warto skorzystać z ich usług.
J
Jędrek
Firmę tę polecił mi mój brat. To był naprawdę strzał w dziesiątkę. Pracownicy zamontowali u mnie instalacje wodno-kanalizacyjną. Wszystkie prace zostały przeprowadzone solidnie i terminowo.
P
Patryk
Bardzo miło wspominam współpracę z tą firmą. Pomogli mi w montażu kotła gazowego. To są prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na wykonywanych zadaniach.