Wojciech Bednarz Catering

Catering Bednarz - profesjonalne usługi cateringowe na najwyższym poziomie

Catering
ul. Widokowa B/N, 34-325 Kalna śląskie
Poniedziałek 9:00 - 20:00
Wtorek 9:00 - 20:00
Środa 9:00 - 20:00
Czwartek 9:00 - 20:00
Piątek 9:00 - 20:00
Sobota 9:00 - 20:00
Niedziela 9:00 - 20:00
(3 opinie) napisz opinię
Wojciech Bednarz Catering

Informacje

Opis działalności
Nasz lokal mieści się w Kalnej, na terenie województwa śląskiego. Działamy jako Bednarz Catering, pod przewodnictwem właściciela naszej firmy - Wojciecha Bednarza. Oferujemy kompleksowe usługi organizacji imprez okolicznościowych, podczas których zadbamy o wszelkie Wasze potrzeby. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.
Produkty i usługi
Jako profesjonaliści wykorzystujemy wyłącznie świeże, najwyższej jakości składniki podczas przygotowywania naszych potraw. Głównie specjalizujemy się w kuchni śląskiej, jednak nie stanowią dla nas problemu dania z menu nowoczesnej kuchni polskiej oraz zagranicznej.

Nasz lokal wyposażony został we wszelkie wygody, zapewniające Waszym gościom komfort. Posiadamy wysokiej jakości oświetlenie LED, którego kolor dostosowujemy do potrzeb wystroju sali, co zapewnia jeszcze lepszy efekt.

Nasza oferta obejmuje organizację imprez okolicznościowych o dowolnym charakterze. Zajmiemy się wystrojem sali, a także obsługą Waszych gości.

Zapewniamy unikalne atrakcje, takie jak:
- przygotowanie paczki z ciastem dla gości,
- torty,
- dekorowanie sali,
- czekoladowa fontanna z owocami,
- wiejski stół.

Nasze menu to między innymi:
- polędwiczki wieprzowe z musem drobiowo-kurkowym w sosie włoskim z kluseczkami gnocchi i bukietem warzyw w maśle migdałowym,
- kotlet bacy,
- sałatka z brokuł,
- sałatka z penne,
- gulasz węgierski.

Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług. Zapraszamy do kontaktu - firma Bednarz Catering z Kalnej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
R
Robert_Kulig
Mieliśmy tutaj studniówkę i wystawiamy maxa całej ekipie z cateringu! Jedzenie było bardzo smaczne, mieliśmy gdzie tańczyć i się wygłupiać, mogliśmy bawić się do rana.
P
Paulus_94
Chrzciny zorganizowaliśmy właśnie w tym lokalu. Nie mam zastrzeżeń, wszystko się bardzo fajnie udało. Rodzina zachwalała smak dań, więc było nam miło. Salka super przystrojona i bardzo zadbana. Polecam.
K
Karolina
Nasze wesele trwało do białego rana i naprawdę wszyscy dobrze się bawili Muszę więc podziękować firmie Bednarz Catering za pyszne jedzenie, bardzo ładnie przystrojoną salę oraz kelnerów, którzy całą noc dbali o to, aby gościom niczego nie brakowało!