Elektromechanika Pojazdowa Biłek Damian

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Dębowa 35, 43-340 Kozy śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
600 479 646
Adres korespondencyjny
ul. Dębowa 35, 43-340 Kozy śląskie

Informacje

Opis działalności
Przedsiębiorstwo Elektromechanika Pojazdowa istnieje na rynku od 2012 roku. Siedziba mieści się w Kozach, w powiecie bielskim, na terenie województwa śląskiego. Osobą decyzyjną jest Damian Biłek. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Specjalizujemy się w diagnozowaniu pojazdów osobowych. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw.
Produkty i usługi
Zakres naszych działań obejmuje:

- wymianę płynów i części eksploatacyjnych,
- wymianę układów hamulcowych,
- wymianę zawieszenia i amortyzatorów,
- wymianę rozrządu silnika
- wymianę uszczelek pod głowicą,
- przeprowadzanie przeglądów technicznych,
- przeprowadzanie remontów silników i skrzyń biegów,
- komputerową geometrię układu jezdnego
- czyszczenie filtrów cząsteczek stałych.,
- serwis ogumienia

Nasz warsztat samochodowy jest wyposażony w najnowsze narzędzia oraz specjalistyczne urządzenia, które umożliwiają nam wielozadaniowość. Mechanika to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dzięki czemu nie mamy większego problemu z odnalezieniem usterki. Specjalizujemy się również w naprawie i wymianie układów wydechowych oraz hamulcowych.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług. Służymy Państwu pomocą oraz fachowym doradztwem. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiemy na wszelkie pytania, a także rozwiejemy wątpliwości.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i ze zrozumieniem. Liczy się dla nas Państwa satysfakcja, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Jesteśmy uczciwymi mechanikami. Na specjalne życzenie klienta pokazujemy wszystkie wadliwe części, a także opisujemy na czym polegały prace serwisowe.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
oświęcimski, Bielsko-Biała

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń