Dobry Tapicer s.c. Bartłomiej Piątek, Mieczysław Migoda

Produkcja nowych mebli i renowacja antyków

Usługi tapicerskie
ul. Wapienna 12, 43-340 Kozy śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Dobry Tapicer s.c. Bartłomiej Piątek, Mieczysław Migoda
ul. Wapienna 12, 43-340 Kozy śląskie
Telefon
Dobry Tapicer s.c. Bartłomiej Piątek, Mieczysław Migoda

Informacje

Opis działalności firmy Dobry Tapicer s.c. Bartłomiej Piątek, Mieczysław Migoda w Kozy
Dobry Tapicer to firma z siedzibą w Kozach, w województwie śląskim. Zakład działa od 2013 roku. Oferuje kompleksowej usługi tapicerskie.
Produkty i usługi
Tapicerowane meble nie tylko są wygodne, ale też świetnie wyglądają. Nic dziwnego, że stanowią wyposażenie wielu domów, mieszkań i innych wnętrz. Wraz z upływającym czasem ulegają jednak uszkodzeniom, dlatego warto wiedzieć, że renowacją mebli tapicerowanych zajmuje się Dobry Tapicer. Firma od lat podejmuje się drobnych napraw stolarskich, wymiany wypełniaczy i nakładania nowych powłok tkaninowych albo skórzanych. Tapicerzy wykonują takie usługi jak:
-renowacja foteli,
-renowacja narożników,
-renowacja sof,
-renowacja krzeseł,
-renowacja materacy,
-renowacja puf,
-renowacja kanap.

Do usług tapicerskich można też zaliczyć produkcję nowych mebli tapicerowanych. Meble na wymiar powstające w zakładzie Dobry Tapicer to m.in. komplety wypoczynkowe. Składają się z narożników, sof i foteli. Do tego realizowane są zamówienia na krzesła, pufy oraz tapicerowane elementy dekoracyjne, np. ścienne. Klienci mogą też zlecić wykonanie wygłuszeń na drzwi. Wszystkie prace realizowane są terminowo, dokładnie i w konkurencyjnych cenach.

Kontakt z zakładem Dobry Tapicer, w sprawie renowacji albo wykonania nowych mebli tapicerowanych można nawiązać telefonicznie lub e-mailowo.

Zasięg działania
Firma Dobry Tapicer s.c. Bartłomiej Piątek, Mieczysław Migoda z lokalizacji: Kozy świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Krzysztof
Usługi tapicerskie na 5. Polecam zakład Dobry Tapicer.