Dobry Tapicer s.c. Bartłomiej Piątek, Mieczysław Migoda

Produkcja i renowacja mebli tapicerowanych

Renowacja mebli
ul. Wapienna 12, 43-340 Kozy śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dobry Tapicer s.c. Bartłomiej Piątek, Mieczysław Migoda
ul. Wapienna 12, 43-340 Kozy śląskie
Telefon
Dobry Tapicer s.c. Bartłomiej Piątek, Mieczysław Migoda

Informacje

Opis działalności firmy Dobry Tapicer s.c. Bartłomiej Piątek, Mieczysław Migoda w Kozy
Kompleksowe usługi tapicerskie to podstawa działalności zakładu Dobry Tapicer. Firma, której właścicielami są Bartłomiej Piątek i Mieczysław Migoda, znajduje się w Kozach, w województwie śląskim.
Produkty i usługi
Meble tapicerowane stanowią wyposażenie domów, mieszkań i innych wnętrz. W wielu przypadkach to prawdziwe antyki, które do odzyskania pełnego blasku potrzebują jednak renowacji. Pomocą w tym zakresie od lat służy zakład Dobry Tapicer. Firma zajmuje się naprawą drewnianych konstrukcji mebli, wymianą obić skórzanych i tkaninowych oraz uzupełnianiem materiałów wypełniających. Renowacji poddawane są m.in. sofy, fotele, krzesła i pufy. Ponadto naprawiane są też narożniki, materace oraz obicia łóżek. Klienci mogą również zamówić wykonanie nowych mebli na wymiar, zarówno nowoczesnych w swej formie, jak i klasycznych. Usługi tapicerskie obejmują wykonywanie takich mebli jak:
-fotele,
-krzesła,
-kanapy,
-pufy,
-narożniki.

Wielkość mebli, zastosowane materiały i kolorystyka obić są uzgadniane za każdym razem z klientami. Zlecenia realizowane są z należytą dokładnością, terminowo i w konkurencyjnych cenach.

Pełna oferta zakładu Dobry Tapicer jest dostępna na stronie internetowej. Ponadto w sprawie usług tapicerskich można się kontaktować telefonicznie albo e-mailowo.

Zasięg działania
Firma Dobry Tapicer s.c. Bartłomiej Piątek, Mieczysław Migoda z lokalizacji: Kozy świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń