Förch Polska Sp. z o.o.

Kompleksowe zaopatrzenie dla przemysłu, motoryzacji i usług budowlanych.

Wyposażenie warsztatów i myjni samochodowych
43-392 Międzyrzecze Górne 379 śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Förch Polska Sp. z o.o.
43-392 Międzyrzecze Górne 379 śląskie
Strona www
Telefon
Förch Polska Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Förch Polska Sp. z o.o. w Międzyrzecze Górne
Firma Forch Polska jest zlokalizowana w Międzyrzeczu Górnym, na terenie powiatu bielskiego. Specjalizujemy się w dystrybucji materiałów przemysłowych, wyposażenia warsztatów oraz zakładów produkcyjnych. Na polskim rynku działamy od 1999 roku.
Produkty i usługi
Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie dla różnych dziedzin przemysłu oraz sektora usług związanego z branżą motoryzacyjną, elektryczną i budowlaną. Wszystkie nasze produkty to sprawdzona jakość oraz nowoczesne rozwiązania, które nie tylko w znacznej mierze ułatwiają pracę, ale także wpływają pozytywnie na jej dokładność.

W ramach naszej oferty proponujemy artykuły z następujących dziedzin:

- chemia warsztatowa,
- chemia budowlana,
- elementy złączne,
- technika cięcia diamentowego,
- technika zamocowań (dyble, kotwy).

Ponadto możemy zaoferować narzędzia i akcesoria związane z wierceniem, gwintowaniem czy frezowaniem oraz artykuły związane z cięciem, szlifowaniem czy obróbką powierzchni. Oferujemy systemy instalacji budowlanych oraz systemy dachowe, ścienne i fasadowe. Dodatkowo proponujemy środki ochrony pracy czy narzędzia ręczne.

Nasze akcesoria to również artykuły motoryzacyjne, elektronarzędzia czy wyposażania warsztatów oraz urządzenia warsztatowe. Zaopatrujemy także przedsiębiorstwa w nasze systemy asortymentowe oraz systemy magazynowe VARO. Oferujemy różnego rodzaju artykuły elektryczne i elektroniczne oraz narzędzia pneumatyczne.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, jednak pomimo tego nieustannie rozwijamy się i systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Możemy zapewnić rzetelność, atrakcyjne ceny oraz fachową obsługę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń