JM-CNC Jakub Harężlak

Precyzyjne szlifowanie i polerowanie wyprodukowanych części metalowych

ul. Stawowa 3, 43-330 Stara Wieś śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
508 923 347
JM-CNC Jakub Harężlak

Informacje

Opis działalności
Firma JM-CNC jest przez nas prowadzona na terenie Starej Wsi, w województwie śląskim. Oferujemy szereg usług w zakresie ślusarstwa oraz obróbki metalu za pomocą maszyn CNC. Pracujemy pod okiem Jakuba Harężlaka, który jest właścicielem firmy. Zapraszamy.
Produkty i usługi
JM-CNC to firma, która zapewni Państwu bardzo precyzyjną obróbkę metali oraz tworzyw sztucznych na automatycznych maszynach obrabiających. Do naszych usług należy między innymi:
- ślusarstwo,
- tokarstwo,
- frezerstwo.

Elementy metalowe, które wytwarzamy, znajdują swoje zastosowanie w wielu branżach. Mogą być używane w przemyśle motoryzacyjnym, narzędziowym, czy maszynowym. Zajmujemy się także przygotowaniem konstrukcji stalowych według normy. Usługi ślusarskie obejmują obróbkę najróżniejszych elementów stalowych, a także:
- gięcie,
- cięcie,
- wiercenie,
- tłoczenie,
- szlifowanie,
- polerowanie,
- przecinanie,
- przerzynanie.

Za pomocą w pełni zautomatyzowanych maszyn jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt według przygotowanej specyfikacji. Zapewniamy wysoką powtarzalność przy produkcji hurtowej ilości elementów. Realizujemy także zlecenia na pojedyncze części. Skrawamy oraz obrabiamy metal, stal, aluminium i inne tworzywa sztuczne.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszej firmy - zakład JM-CNC ze Starej Wsi.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń