2d Projekt Dawid Dworak

Profesjonalne wsparcie geotechniczne.

Biura projektowe
ul. Jana III Sobieskiego 45, 43-330 Wilamowice śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
509 670 899
Może cię zainteresować
2d Projekt Dawid Dworak

Informacje

Opis działalności
Firma 2D Projekt świadczy profesjonalne usługi projektowe w branży geotechnicznej. Proponujemy ekonomiczne rozwiązania. Siedziba naszej firmy to Wilamowice, na terenie województwa śląskiego. Firmą zarządza Dawid Dworak.
Produkty i usługi
Oferujemy profesjonalne usługi projektowe w branży geotechnicznej. Swoją ofertę kierujemy do Projektantów konstrukcji, Architektów, Inwestorów i Generalnych wykonawców. Dobieramy rozwiązania tak, aby były jak najbardziej ekonomiczne, zachowujemy przy tym ustalone kryteria projektowe. Uwzględniamy harmonogram oraz aspekty wykonawcze inwestycji. Projektujemy na podstawie aktualnych norm budowlanych, biorąc pod uwagę ryzyko geotechniczne. Zajmujemy się koncepcjami projektowymi, projektami budowlanymi i wykonawczymi oraz wydajemy opinie projektowe w zakresie geotechniki.

Projektujemy:
-obudowy głębokich wykopów,
-trwałe mury oporowe,
-głębokie posadowienia na palach,
-wzmocnienia podłoża.

Ponadto projektujemy zabezpieczenia skarp przy pomocy gwoździ gruntowych oraz palisad z pali żelbetowych między innymi CFA. Oferujemy pełną dokumentację w języku angielskim na życzenie Klienta. Do każdego powierzonego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie i z należytą starannością. Jesteśmy rzetelną firmą, która dokładnie wykonuje powierzone projekty. Służymy radą i pomocą w zakresie branży geotechncznej oraz dzielimy się swoja wiedzą na blogu poświęconym tej dziedzinie. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, terminowość oraz konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy 2D Projekt.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
Z
K
Zadowolony klient
Polecam usługi projektowe