Biuro Podróży i Turystyki Edukacyjnej "Geograf"Katarzyna Michalec w Panoramie Firm

Biuro Podróży i Turystyki Edukacyjnej "Geograf"Katarzyna Michalec

(0 opinii)
Zdobywając Świat - zdobywasz wiedzę dla siebie i całej ludzkości

Informacje

Opis działalności

Biuro Podróży Geograf powstało w 2009 roku. Firma rozwija się każdego dnia, kreując nowe kierunki nie tylko wycieczek objazdowych ale także ofert wypoczynkowych. Głównym celem jest chęć pokazania świata w jego prawdziwych obliczach. Będąc pasjonatem chcę dawać swoim klientom radość z podróżowania. Kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży w kraju i zagranica, wczasy dla seniorów, wycieczki we wszystkie strony świata, wycieczki pracownicze, jednodniowe, dla szkół.

O nas

Wycieczki krajowe i zagraniczne, obozy, kolonie, wycieczki jednodniowe krajowe i zagraniczne, wczasy dla seniorów i turnusy rehabilitacyjne.

Część działalności stanowi oferta zwrócona dla szkół, uczelni wyższych, placówek oświatowych i dydaktycznych.

Biuro współpracuje z zakładami pracy, firmami oraz stowarzyszeniami. Wśród produktów firmy są również oferty dla podróżnych indywidualnych, wczasowiczów.

Marki i specjalizacje

Wycieczki krajowe i zagraniczne. Przeróżne kierunki świata, wycieczki objazdowe i stacjonarne, samolotem lub autokarem.
Obozy, kolonie, wycieczki i wypady jednodniowe, wczasy dla seniorów, wczasy w górach i nad morzem, w kraju lub za granica. tanio i solidnie.

CENY PRZELICZANE SĄ INDYWIDUALNIE DLA ZAMAWIAJĄCEGO
PROGRAMY SĄ USTALANE INDYWIDUALNIE DO POTRZEB KLIENTA
REZERWACJA WYCIECZKI I TERMINU JEST NIE WIĄŻĄCA A REZYGNACJA JEST BEZPŁATNA

Zajrzyj na naszą www, a znajdziesz tam interesujące oferty.

Produkty i usługi

Biuro Podróży Geograf powstało w 2009 roku, dzięki programowi realizowanemu w ramach projektu „Twoja firma – Twoja niezależność”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Posiada zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych wydane przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 1093 oraz gwarancje ubezpieczeniowe Signal Iduna.

Decyzja o powstaniu jest konsekwencją wieloletniej pracy pilota wycieczek krajowych i zagranicznych. Pasja, zamiłowanie do podróży, chęć podzielenia się swoim doświadczeniem z innymi pozwoliło nie tylko firmę traktować jako źródło dochodu, ale także jako drogę do realizacji marzeń i ambicji.

Destynacje oparte są na autorskich programach wycieczek objazdowych, a zdobyte praktyczne doświadczenie pozwala na trafne ocenianie potrzeb i oczekiwań swoich klientów.

Część działalności stanowi oferta zwrócona dla szkół, uczelni wyższych, placówek oświatowych i dydaktycznych. Biuro współpracuje z zakładami pracy, firmami oraz stowarzyszeniami. Wśród produktów firmy są również oferty dla podróżnych indywidualnych, wczasowiczów.

Firma rozwija się każdego dnia, kreując nowe kierunki nie tylko wycieczek objazdowych ale także ofert wypoczynkowych. Głównym celem jest chęć pokazania świata w jego prawdziwych obliczach. Będąc pasjonatem chcę dawać swoim klientom radość z podróżowania.
Promocje
Ważna od
2017-06-29

Promocje na naszej stronie www.

Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Miliardowicka 35b
43-516 Zabrzeg, woj. śląskie