Jan Drozdek Mechanika pojazdowa blacharstwo lakiernictwo

Świadczymy usługi blacharsko-lakiernicze oraz z zakresu mechaniki pojazdowej

Blacharstwo i lakiernictwo
ul. Borowinowa 60, 43-150 Bieruń śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Jan Drozdek Mechanika pojazdowa blacharstwo lakiernictwo

Informacje

Opis działalności
W Przedsiębiorstwie Jana Drozdka zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie mechaniki pojazdowej, blacharstwa i lakiernictwa już od 1987 roku. Nasza siedziba znajduje się w Bieruniu na terenie województwa śląskiego, a założycielem jest Jan Drozdek. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.
Produkty i usługi
Mechanik samochodowy w świecie pełnym aut jest bardzo ważną osobą. Dzisiaj mamy czasy, w których ulice przepełnione są nowoczesnymi samochodami i mało kto umie sobie z nimi sam poradzić. Z racji tego nasza mechanika pojazdowa jest idealnym rozwiązaniem.

W Firmie Jana Drozdka działamy na rynku już od ponad trzech dekad. Dzięki wielu latom na rynku nabraliśmy cennego doświadczenia. Wchodziliśmy w świat nowinek stopniowo, dokładnie tak samo, jak one się pojawiały. Wszystko to sprawia, że jesteśmy firmą godną zaufania.

Oferujemy takie usługi jak:

- naprawa układów zawieszenia,
- naprawy bieżące samochodu,
- wymiana płynów,
- spawanie zderzaków i plastików,
- blacharka samochodowa,
- lakiernicze poprawki.

Poza tym trudnimy się czynnościami blacharskimi metodą spoter. Dodatkowo wymieniamy turbiny i przeprowadzamy diagnostykę komputerową.

Pracują u nas tylko wykwalifikowani specjaliści, którzy doskonale radzą sobie z lakiernictwem. Jest to jedna z naszych priorytetowych usług.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń