SUEZ Południe Sp. z o.o.

Specjalista w zakresie utrzymania czystości oraz gospodarki odpadami

Wywóz śmieci i odpadów
ul. Wawelska 53, 43-155 Bieruń śląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota 08:00 - 16:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(12) 644 22 41
SUEZ Południe Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Firma SUEZ Południe powstała 2020 roku z połączenia spółek SUEZ Małopolska i SUEZ Południe. W Polsce firmy z grupy SUEZ działają już prawie 30 lat, a dokładnie od 1992 roku. Siedziba firmy SUEZ Południe znajduje się w Krakowie, ale mamy też oddziały w innym miejscowościach. Jeden z oddziałów mieści się w Bieruniu, w województwie śląskim.
Produkty i usługi
Nasza specjalność to kompleksowe usługi w zakresie gospodarki odpadami i zachowania czystości. Zajmujemy się między innymi produkcją paliw alternatywnych, odzyskiem energetycznych i zbiórką odpadów niebezpiecznych. Klientom zapewniamy odbiór śmieci i odpadów. W tym zakresie obsługujemy klientów indywidualnych, wspólnoty mieszkaniowe i przedsiębiorstwa. Posiadamy nowoczesne stanowiska, w tym sortownie i instalacje, dzięki którym jesteśmy w stanie skutecznie przetwarzać odpady przemysłowe i niebezpieczne. Odbieramy również opakowania papierowe i tekturowe.

Dzięki wdrażaniu procesów przemysłowych w efektywny sposób wykorzystujemy wszelkie aspekty nowoczesnego recyklingu. Aktywnie współpracujemy z odbiorcami przetworzonych materiałów, w tym z cementowniami, a odzysk surowców wtórnych prowadzony jest w nowoczesnych punktach. Duży nacisk kładziemy też na ekologię. Z uwagi na środowiska korzystamy ze spalarni i miejsc, gdzie prowadzony jest odzysk energetycznych oraz biologiczny. Świadczone przez nas usługi pozwalają nam na zaoferowanie klientom całej gamy produktów i towarów. Skierowane są one zarówno dla firm z branż paliwowych, jak i dla przemysłu ciężkiego. Dodatkowo oczyszczamy gleby i świadczymy usługi asenizacyjne.

Uzupełnienie oferty to:
- wywóz gruzu,
- wywóz odpadów remontowo-budowlanych,
- wywóz odpadów komunalnych,
- wywóz odpadów kuchennych,
- wywóz odpadów przemysłowych,
- wywóz odpadów medycznych,
- wywóz odpadów biodegradowalnych,
- wywóz surowców wtórnych,
- wywóz zużytego sprzętu elektronicznego.

Odbieramy czysty gruz, powstały w wyniku prac rozbiórkowych i budowlanych. Jest to wyselekcjonowany gruz budowlany lub ceglany, wolny od zanieczyszczeń spowodowanych innymi odpadami. Zapewniamy szybki wywóz odpadów w konkurencyjnych cenach.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą SUEZ Południe.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
bieruńsko-lędziński, Częstochowa, kłobucki, lubliniecki, myszkowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe