Gabinet Weterynaryjny Katarzyna Krzeczek

Zadbamy o Twojego pupila!

Lecznice weterynaryjne
ul. Kolberga 52, 41-403 Chełm Śląski śląskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
608 427 150
Adres korespondencyjny
ul. Kolberga 52, 41-403 Chełm Śląski śląskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Nasz gabinet weterynaryjny znajduje się w Chełmie Śląskim. Właścicielem jest Katarzyna Krzeczek. Funkcjonujemy na rynku od 2005 roku.
Produkty i usługi
Świadczymy usługi weterynaryjne. Jednym z profili naszej działalności jest profilaktyka. Wykonujemy szczepienia ochronne psów, kotów, zwierząt futerkowych i gołębi. Możliwe są wizyty domowe. Zabezpieczamy przed inwazją pasożytów wewnętrznych (odrobaczanie) i zewnętrznych (pchły, kleszcze). Zajmujemy też się przeglądami miotów.

Zapewniamy leczenie i diagnostykę. W zakres oferty wchodzi:
- chirurgia
- stomatologia
- dermatologia
- ginekologia, położnictwo, andrologia
- okulistyka

Leczymy choroby zakaźne, w tym parwowirozę, nosówkę i koci katar. Zajmujemy się chorobami układu pokarmowego, oddechowego, krążenia oraz wątroby i nerek. W gabinecie weterynaryjnym Katarzyny Krzeczek wykonujemy badania biochemiczne krwi, kału i USG. Przeprowadzamy także testy diagnostyczne. Ponadto oferujemy chipowanie psów, kotów i fretek oraz wystawianie paszportów dla zwierząt podróżujących za granicę. Oprócz tego prowadzimy sklep zoologiczny. W naszym gabinecie korzystamy także ze sprzętu do radiografii cyfrowej bezpośredniej.

Zapraszamy do skorzystania z oferty gabinetu weterynaryjnego Katarzyny Krzeczek.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
M
marcodarco
Weterynarz z prawdziwego zdarzenia. Pani Katarzyna to profesjonalista w każdym calu. Dysponuje ogromną wiedzą na temat zwierząt i chorób, które mogą je spotkać. Jak najbardziej polecam.