Monika Łobień-Pawlas Consulting Bhp i Ppoż

Oferujemy szkolenia z BHP

Pomiary, konsultacje i badania BHP
ul. Turystyczna 6, 41-407 Imielin śląskie
(2 reviews) napisz opinię
Monika Łobień-Pawlas Consulting Bhp i Ppoż
ul. Turystyczna 6, 41-407 Imielin śląskie
Strona www
Telefon
Monika Łobień-Pawlas Consulting Bhp i Ppoż

Informacje

Opis działalności firmy Monika Łobień-Pawlas Consulting Bhp i Ppoż w Imielin
Firmę Consulting Moniki Łobień-Pawlas zlokalizowaliśmy w Imielinie, w powiecie bieruńsko-lędzińskim, w województwie śląskim. Nasza oferta to usługi w zakresie wdrażania rozwiązań obejmujących BHP, ochronę środowiska, ppoż, HACCP, a także systemy zarządzania oraz kadry. Działamy na rynku od 2000 roku. Właścicielką jest Monika Łobień-Pawlas.
Produkty i usługi
Zajmujemy się świadczeniem usług związanych z wdrażaniem rozwiązań z zakresu BHP, ochrony środowiska, ppoż, HACCP, systemów zarządzania i kadr. Dbamy o to, by nieustannie poszerzać swoją wiedzę.

Oferujemy wstępne i okresowe szkolenia oraz nadzór BHP. Do naszych obowiązków należy również ocena ryzyka zawodowego, prowadzenie postępowania powypadkowego wraz z opracowaniem pełnej dokumentacji oraz szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej z użyciem fantomu i treningowego AED.

Oprócz tego podejmujemy się opracowywania instrukcji ewakuacji budynków, opracowywania i aktualizacji Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego (IBP) budynków, a także kontroli zagrożeń pożarowych na terenie zakładu pracy. Pomagamy też w rozmieszczeniu znaków ewakuacyjnych i sprzętu gaśniczego. Prowadzimy szkolenia z ochrony przeciwpożarowej.

W zakresie obsługi kadrowej świadczymy takie usługi, jak:

- prowadzenie ewidencji pracowników i akt osobowych,
- rozliczanie urlopów oraz nadgodzin,
- doradztwo z zakresu przepisów prawa pracy.

Nasi klienci mogą liczyć na doradztwo związane z ochroną środowiska. W ofercie znajduje się rozliczanie emisji do środowiska, prowadzenie wymaganej ewidencji sprawozdawczej do urzędu, czy sporządzanie rocznych sprawozdań oraz naliczanie opłat produktowych.

Oferujemy też zarządzanie jakością. W ramach tego przygotowujemy dokumentację związaną ze zintegrowanymi systemami zarządzania w odniesieniu do jakości, środowiska i BHP.

Dodatkowo zapewniamy doradztwo sanitarne. Zajmujemy się dostosowaniem obiektu do wymogów sanitarno-epidemiologicznych, wdrożeniem systemu GHP/GMP, a także obowiązkowego systemu jakości HACCP. Opracowujemy też procedury i instrukcje sanitarno-higieniczne oraz szkolimy personel.

Ponadto proponujemy takie usługi jak:

- inwentaryzacja zbiorów danych przedsiębiorstwa,
- weryfikacja istniejącej dokumentacji, umów powierzenia itp.
- opracowanie procedur, polityk, rejestrów.

Zapraszamy - Consulting Bhp i Ppoż

Opinie

(2 reviews) napisz opinię
J
Joanna
Polecam, firma rzetelna godna polecenia,
M
B
Monika BHP-RODO
Zapraszamy do zapoznania się z nowym zakresem usług świadczonych przez naszą firmę w zakresie RODO.