Bajena Przemysław FUH. Technika grzewcza - serwis

Efekty naszej pracy są trwałe i bezpieczne.

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Kraszewskiego 18, 43-143 Lędziny śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Bajena Przemysław FUH. Technika grzewcza - serwis

Informacje

Opis działalności
Ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja. Panele solarne. Montaż, instalacje, serwis, naprawy. Profesjonalizm i terminowość.
Produkty i usługi
Nasza specjalność to systemy grzewcze, wentylacyjne i klimatyzacyjne.

Wykonujemy: instalacje wodne, kanalizacyjne, grzewcze, gazowe, centralnych odkurzaczy, wentylacji i chłodnicze.

Wykonujemy na zamówienie usługi instalacji następujących systemów kotłowych: kotłownie gazowe, olejowe, węglowe, pompy ciepła, systemy mieszane, rozbudowane, kaskadowe itp.

Bazujemy na nowoczesnych oryginalnych rozwiązaniach producentów urządzeń uwzględniając przy tym potrzeby klienta oraz warunki techniczne budynków. Doświadczenie, udział w aktualnych szkoleniach oraz ciągła analiza nowych rozwiązań technicznych umożliwia nam w trafianiu z propozycjami bezpośrednio w potrzeby klienta, zapewniając przy tym komfort w korzystaniu oraz oszczędności przy eksploatacji.

Kotłownie gazowe:
Charakteryzują się praktycznie bezobsługową pracą, zapewniając jednocześnie możliwość dokładnego dostrojenia parametrów ogrzewania. W efekcie system daje wysoki komfort oraz maksymalne wykorzystanie energii ze spalanego gazu.

Coroczna konserwacja i przegląd termy lub kotła gazowego pozwala zapobiegać większym awariom, większemu zużyciu gazu, a co za tym idzie większym wydatkom, i co najważniejsze pozwala czuć się bezpiecznie, o czym przekonali się klienci którzy od lat z powodzeniem korzystają z naszych usług.

Pompy ciepła:
Szczególnym rodzajem źródła ciepła są pompy ciepła. Różnica tych urządzeń w stosunku do pozostałych polega na braku paliwa (gaz, olej, węgiel, itp.) Zasada działania opiera się na pobieraniu energii z otoczenia poza budynkiem i wprowadzaniu jej do budynku (stąd nazwa: 'pompa' ciepła).

Ponadto naszą specjalnością są:

Kolektory słoneczne próżniowe, płaskie, pakiety solarne, akcesoria, energia odnawialna...

Centralne ogrzewanie, grzejniki panelowe pokojowe, grzejniki łazienkowe drabinkowe, nagrzewnice, grzejniki podłogowe...Marki i specjalizacje


Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
Bytom, Ruda Śląska, Katowice, mikołowski, Chorzów, Tychy, Zabrze, tarnogórski, Siemianowice Śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń