Gabinet okulistyczny Vision-Med dr n. med. Dominiki Janiszewskiej-Bil

Diagnostyka i leczenie chorób oczu

Okuliści
ul. Pokoju 92, 43-143 Lędziny śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gabinet okulistyczny Vision-Med dr n. med. Dominiki Janiszewskiej-Bil
ul. Pokoju 92, 43-143 Lędziny śląskie
NIP
6443006571
Telefon
Gabinet okulistyczny Vision-Med dr n. med. Dominiki Janiszewskiej-Bil

Informacje

Opis działalności firmy Gabinet okulistyczny Vision-Med dr n. med. Dominiki Janiszewskiej-Bil w Lędziny
Jako gabinet okulistyczny Vision-Med na rynku działamy już blisko 10 lat, a dokładnie od 2013 roku. Nasza siedziba mieści się w Lędzinach, w województwie śląskim. Właścicielem firmy jest dr n. med. Dominika Janiszewska-Bil.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach z zakresu diagnostyki i leczenia chorób narządu wzroku. Świadczymy je w szerokim zakresie, dzięki posiadanemu nowoczesnemu sprzętowi medycznemu. Naszym pacjentom zapewniamy kompleksową opiekę okulistyczną: od konsultacji okulistycznych zaczynając, a na leczeniu chorób oczu kończąc.

Nasza oferta to przede wszystkim:
- badanie OCT,
- diagnostyka i leczenie chorób siatkówki,
- diagnostyka i leczenie stożka rogówki,
- diagnostyka leczenie zaćmy,
- diagnostyka i leczenie jaskry,
- diagnostyka i leczenie suchego oka,
- topografia rogówki,
- konsultacja okulistyczna dziecka,
- konsultacja okulistyczna.

W ramach konsultacji okulistycznej wykonujemy cały zestaw badań diagnostycznych, poprzedzonych wywiadem lekarskim. Wykonujemy badanie wzroku, które pozwala na wykrycie wad wzroku, takich jak krótkowzroczność, nadwzroczność czy astygmatyzm. Badanie to wykonujemy komputerowo, a w razie potrzeby jest uzupełniane badaniem wykonywanym przy wykorzystaniu tablic Snellena. W ramach konsultacji może odbyć się też dobór korekcji okularowej jeśli zajdzie taka potrzeba.

Poza badaniem ostrości wzroku w ramach konsultacji oferujemy również: badanie przedniego odcinka gałki ocznej w lampie szczelinowej, badanie brzegów powiek, ocenę stanu rogówki, badanie dna oka, badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego.

Uzupełnienie oferty stanowi laserowa korekcja wzroku. Jest to bezbolesny, bezpieczny zabieg, dzięki któremu można uwolnić się od soczewek kontaktowych, bądź okularów. Do laserowej korekcji wad wzroku kwalifikują się osoby mające takie wady wzroku jak krótkowzroczność, nadwzroczność albo astygmatyzm.

Zapraszamy do gabinetu okulistycznego Vision-Med.
Zasięg działania
Firma Gabinet okulistyczny Vision-Med dr n. med. Dominiki Janiszewskiej-Bil z lokalizacji: Lędziny świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń