Jolbro. Bromboszcz A.

Lampy i klosze ogrodowe

Artykuły i sprzęt ogrodniczy
ul. Reja 18, 43-140 Lędziny śląskie
Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
508 347 118
531796366
Jolbro. Bromboszcz A.

Informacje

Opis działalności
Adam Bromboszcz jest właścicielem firmy JolBro, która znajduje się w Lędzinach, w województwie śląskim. Firma zajmuje się sprzedażą akcesoriów ogrodowych, w tym głównie oświetlenia. Produkty można znaleźć w internetowym sklepie, który dostarcza asortyment Klientom z całej Polski.
Produkty i usługi
Wyjątkowo zaprojektowany, a przy tym zadbany ogród jest doskonałą wizytówką całej posiadłości. Odwiedzających zachwyca różnorodnością flory, zaś domownikom stwarza doskonałą przestrzeń do odpoczynku i rekreacji. Jego niepowtarzalne piękno wymaga jednak odpowiedniej oprawy, aby niezależnie od pory dnia można było cieszyć się jego urokami. Doskonałym sposobem na podkreślenie indywidualnego klimatu każdego zielonego zakątka jest oświetlenie ogrodowe.

Dokonując wyboru, warto zapoznać sięz ofertą sklepu internetowego JolBro. Dostępne produkty zostały dobrane w taki sposób, aby odznaczały się nie tylko walorami praktycznymi, ale również zwracały uwagę swoim estetycznym wyglądem.

Akcesoria ogrodowe oferowane przez JolBro podzielono na kilka intuicyjnych kategorii, które znacznie ułatwiają dokonywanie zakupów. W asortymencie znalazły się zatem klosze, lampy, kinkiety, słupki, wysokie słupy wykonane z aluminium bądź tworzywa oraz oprawy LED. Jako hurtownia oświetlenia wychodząca naprzeciw potrzebom klientów JolBro tworzy cykliczne oferty promocyjne pozwalające na zakup zestawów w konkurencyjnych cenach.

Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się przede wszystkim niskie lampy ogrodowe w kształcie kuli. Doskonale sprawdzają się one jako oświetlenie podłogowe przestronnych tarasów czy zadaszonych patio. Ich ponadczasowy design sprawdzi się zarówno w przypadku nowoczesnych ogrodów, jak i wiejskich ogródków.

Produkty znajdujące się w asortymencie sklepu pochodzą od sprawdzonych dostawców, którzy zapewniają bezpieczeństwo i długą żywotność oferowanego oświetlenia. Ma to szczególne znaczenie w przypadku akcesoriów ogrodowych takich jak artykuły elektryczne, których bezawaryjne działanie jest najlepszym dowodem jakości.

Chcąc uzyskać więcej informacji na temat pełnej oferty sklepu JolBro, a także warunków dokonywania zakupów i realizacji zamówień, warto odwiedzić dedykowaną stronę internetową.
Marki i specjalizacje
- oświetlenie
- oświetlenie ogrodowe
- oświetlenie LED
- akcesoria ogrodowe
- lampy ogrodowe
- klosze ogrodowe
- kinkiety ogrodowe
- żyrandole ogrodowe
- lampy wiszące ogrodowe
- akcesoria ogrodowe
- słupki parkowe
- lampki ogrodowe
- sklep oświetleniowy
- sklepy oświetleniowe
- sklep internetowy z lampami ogrodowymi
- sklep internetowy z oświetleniem
- artykuły elektryczne
- artykuły oświetleniowe
- lampypodłogowe
- oświetlenie podłogowe
- hurtownia oświetlenia
- hurtownie oświetlenia
Certyfikaty
Wszystkie wyroby posiadają certyfikaty jakości. Zapewniamy artykuły najwyższej jakości, estetyczne i funkcjonalne oraz profesjonalną obsługę, które gwarantują spełnienie oczekiwań naszych klientów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń