Dam i And s.c. Damian Ciślak i Andrzej Zawiślański

Sztauowanie kontenerów i zabezpieczanie ładunków

Urządzenia i maszyny przemysłowe
ul. Dożynkowa 7, 43-246 Bąków śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
737 488 796
Może cię zainteresować
Dam i And s.c. Damian Ciślak i Andrzej Zawiślański

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w swojej branży. Dam i And S.C. to przede wszystkim producent opakowań drewnianych wykorzystywanych w transporcie krajowym bądź międzynarodowym. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Bąkowie, na terenie województwa śląskiego.
Produkty i usługi
Usługi naszej firmy dotyczą przede wszystkim odpowiedniego pakowania przemysłowego. Zabezpieczamy ładunki w możliwie jak najlepszy sposób, gdyż troszczymy się i dbamy o towary Klienta. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możemy odpowiednio realizować powierzone nam zlecenia.

Dodatkowo wykonujemy takie usługi, jak:
- produkcja opakowań drewnianych,
- pakowanie eksportowe i przemysłowe,
- doradztwo techniczne,
- tworzenie indywidualnych konstrukcji i projektów,
- produkcja podestów drewnianych,
- tworzenie opakowań do transportu morskiego, lądowego i lotniczego.

Posiadamy obszerną wiedzę w zakresie świadczonych usług, dlatego też dokładnie wiemy, jakich materiałów użyć, by towar był bezpieczny. Stosujemy na przykład takie zabezpieczenia, jak zabezpieczanie antykorozyjne, antywilgociowe, pakowane skrzynie załadunkowe, maty antypoślizgowe, pasy mocujące, folie ochronne czy specjalne czujniki i wiele innych.

Wszelkie usługi pakowania świadczymy w miejscu dowolnie wyznaczonym przez Klienta. Zapewniamy odpowiednią obsługę, dzięki czemu Państwa towar będzie zawsze w stu procentach bezpieczny. Zadbają o to stosownie przeszkoleni pracownicy, którzy zdołali zrealizować już wiele zleceń.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Dam i And w Bąkowie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Kasper
Zdecydowanie mogę polecić. Na sztauowaniu kontenerów znają się jak mało kto i dokładnie wykonują wszelkie zlecenia w tym zakresie.
K
Kazik
Bardzo polecam firmę Dam i And. Odpowiednio dbają o zabezpieczanie ładunków i stosują wysokiej jakości taśmy, które je unieruchamiają.