PHU Jumarex Marek Łasut

Fotograf na ślub

Organizacja imprez i konferencji
ul. Bładnicka 93, 43-430 Bładnice Dolne śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
PHU Jumarex Marek Łasut

Informacje

Opis działalności
Firma Jumarex znajduje się w Bładnicach Dolnych, na terenie województwa śląskiego. Właścicielem jest Marek Łasut. Głównym profilem działalności jest organizacja atrakcji na imprezy okolicznościowe.
Produkty i usługi
Jeśli pragną Państwo uwiecznić ważny dzień w Waszym życiu lub mieć pamiątkę z imprezy czy też spotkania, to polecamy usługi firmy Jumarex.

Pracują tam profesjonale fotografowie z wieloletnim doświadczeniem i bogatym portfolio. Wykonali już wiele zdjęć różnego rodzaju. Oferują wykonanie usług fotograficznych na weselach, na ślubie, na urodzinach, na komunii, na Chrzcie Świętym, czy też innych uroczystościach i imprezach okolicznościowych. Zapewniona jest też sesja dla nowożeńców w plenerze.

Oprócz tego Klienci mogą skorzystać z usługi dronem. Pracownicy firmy wzniosą sprzęt do góry, który zrobi wyjątkowe zdjęcia nawet ze sporej odległości.

Firma zapewnia także odpowiednie przygotowanie i wynajem samochodów na wesele. Ekipa dokładnie zadba o uroczysty wygląd pojazdu i go udekoruje według życzeń Klienta.

Juramex zapewnia terminowość oraz profesjonalizm. Zapraszamy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
małopolskie, opolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń