Natcar Natalia Gorzelana

Skup i sprzedaż samochodów każdej marki

Samochody używane
ul. Dojazdowa 17, 43-400 Cieszyn śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Natcar Natalia Gorzelana

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Natalia Gorzelana. Jestem właścicielką komisu samochodowego Natcar w Cieszynie w województwie śląskim. Prowadzę skup i sprzedaż samochodów używanych. W mojej ofercie znajdziesz auta każdej marki!
Produkty i usługi
Natcar to odpowiedź dla kierowców, chcących poczuć maksymalny komfort w niskiej cenie. Ogromny wybór samochodów używanych z pewnością przypadnie Ci do gustu. Mamy tutaj pojazdy każdych marek, w różnym stanie. Większość aut jest gotowa do użytku momentalnie po ich zakupie! Cena samochodów jest znacznie niższa od tych, wyszukanych w internecie.

Nie tylko sprzedajemy samochody, ale też je skupujemy! Wysyłamy interesującą cenowo ofertę. Skupujemy samochody całe i z drobnymi awariami. Wystarczy jeden telefon, a nasi specjaliści przyjadą i wycenią Twoje auto. Zapewniamy, że spodoba Ci się przedstawiona przez nas propozycja.

Sprzedajemy i skupujemy między innymi:

- samochody francuskie,
- samochody niemieckie,
- samochody japońskie,
- samochody bezwypadkowe,
- samochodami z drobnymi awariami.

Przyjedź do nas i na własne oczy przekonaj się o naszych możliwościach. Już dzisiaj możesz wyjechać z naszego komisu nowym, komfortowym samochodem. Czekamy na Ciebie w Cieszynie! Zadzwoń, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń