Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Tobar Adam Jankowski

Usługi geodezyjno-kartograficzne

Geodezja
pl. Wolności 3, 43-400 Cieszyn śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Tobar Adam Jankowski
pl. Wolności 3, 43-400 Cieszyn śląskie
Telefon
Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Tobar Adam Jankowski

Informacje

Opis działalności firmy Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Tobar Adam Jankowski w Cieszyn
Tobar to firma świadcząca usługi geodezyjno-kartograficzne. Właścicielem przedsiębiorstwa działającego nieprzerwanie od 2004 roku jest Adam Jankowski. Siedziba firmy znajduje się w Cieszynie, na terenie województwa śląskiego.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są rozmaite usługi geodezyjne. Nasza kompleksowa oferta obsługuje firmy, instytucje publiczne oraz Klientów indywidualnych. Specjalizujemy się w pomiarach sytuacyjno-wysokościowych, geodezji przemysłowej oraz geodezji w gospodarstwie nieruchomościami.

Proponowane usługi to to między innymi:

- sporządzanie map do celów projektowych,
- wykonywanie map w postaci numerycznej,
- inwentaryzacje obiektów,
- inwentaryzacje sieci uzbrojenia podziemnego,
- wytyczanie budynków,
- przekroje poprzeczne i podłużne,
- podziały nieruchomości,
- mapy do celów prawnych.

Wszystkie pomiary oraz późniejszą komputerową obróbkę uzyskanych wyników wykonujemy przy pomocy specjalistycznego sprzętu, który jest niezbędny w naszej pracy. Dzięki nowoczesnym urządzeniom oraz wiedzy i doświadczeniu, jakie posiadamy, jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające zlecenie. Dbamy o czas naszych klientów, dlatego prace wykonujemy zgodnie z ustalonym wcześniej terminem.

Głównie współpracujemy z Klientami z powiatu cieszyńskiego, bielskiego, pszczyńskiego, wodzisławskiego oraz Jastrzębia-Zdroju, ale jesteśmy otwarci na współpracę z Klientami w całej Polsce południowej.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Siedziba Tobar mieści się w Cieszynie.
Zasięg działania
Firma Usługi Geodezyjno-Kartograficzne Tobar Adam Jankowski z lokalizacji: Cieszyn świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bielski, Bielsko-Biała, cieszyński, Jastrzębie-Zdrój, mikołowski, pszczyński, raciborski, rybnicki, Rybnik, Tychy, wodzisławski, Żory, żywiecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

mapy,