Tadeo Kompleksowy producent bram

Bramy i ogrodzenia - montaż oraz naprawa i konserwacja

Bramy i ogrodzenia
ul. Łamana 7, 43-436 Górki Wielkie śląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
Tadeo Kompleksowy producent bram

Informacje

Opis działalności
Firmę Tadeo założyliśmy w 2005 roku na terenie Górek Wielkich. Obsługujemy Klientów z całego województwa śląskiego. Zajmujemy się montażem bram i ogrodzeń renomowanych producentów. Posiadamy też własne wyroby, które spełniają wymagania dotyczące bezpieczeństwa. Montujemy automatykę bramową oraz zajmujemy się naprawą i renowacją bram. Działamy pod kierownictwem Tadeusza Pyki.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności zakładu Tadeo, który prowadzimy, jest produkcja i montaż bram przesuwnych. W naszej ofercie znajdują się ogrodzenia oraz bramy do każdego rodzaju posesji prywatnej, czy firmowej. Nasi Klienci mogą wybierać spośród najróżniejszych modeli, które zapewnią im nie tylko bezpieczeństwo i prywatność, ale również estetyczne wykończenie nieruchomości. Ogradzamy działki prywatne, parcele, tereny leśne, czy komercyjne. Zawsze służymy fachową poradą w kwestii wyboru odpowiedniej bramy w zależności od głównej funkcji, jaką ma spełniać.

W naszej ofercie znajdują się:
- bramy skrzydłowe,
- bramy przesuwne,
- bramki,
- furtki,
- przęsła ogrodzeniowe,
- słupki ogrodzeniowe,
- balustrady.

Posiadamy własny sprzęt budowlany do realizacji wykopów oraz budowy i montażu ogrodzeń. Każdą bramę możemy wyposażyć w automatyczny napęd, który otwiera bramę za pomocą pilota.

W razie jakichkolwiek problemów oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zajmujemy się też renowacją i modernizacją starych bram.

Na życzenie wykonujemy ogrodzenia aluminiowe z niebanalnym wzornictwem. Zapraszamy do kontaktu - firma Tadeo w Górkach Wielkich.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bielski, cieszyński, Jastrzębie-Zdrój, pszczyński, rybnicki, Żory, żywiecki

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
Ł
Łukasz
Doświadczeni fachowcy i ślusarze. Zamówiłem u nich bramę przesuwną oraz grilla ogrodowego. Bardzo estetyczne i precyzyjne wykonanie obu przedmiotów.
K
Konrad
Mamy od nich przepiękne ogrodzenie murowane. Firma w bardzo krótkim czasie wykonała dla nas ten projekt i sama zamontowała wszystkie elementy. Polecamy.
E
Ewa
Polecam ich, ponieważ zapewniają doradztwo, potrafią zaprojektować funkcjonalną bramę i wykonują montaż. Dodatkowo można zamówić automatykę do bramy. Kompleksowa obsługa.
K
Krzysztof
Firma jakiś czas temu wyprodukowała dla nas ogrodzenie wraz z furtką i bramą przesuwną. Jesteśmy zadowoleni z wykonawstwa oraz bardzo profesjonalnego montażu. Firma ma sprzęt budowlany i sama wykonała wszystkie prace ziemne.