Iza Przedsiębiorstwo usługowo handlowe Izabela Śliwka

Odzież damska, męska i dziecięca

Rajstopy, pończochy i skarpety
ul. Krzywa 10, 43-440 Goleszów śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Iza Przedsiębiorstwo usługowo handlowe Izabela Śliwka

Informacje

Opis działalności
Sklep Iza funkcjonuje na rynku od 1997 roku. Zajmuje się sprzedażą odzieży damskiej i męskiej. Siedziba działalności znajduje się w Goleszowie, w województwie śląskim. Właścicielką jest Izabela Śliwka, która zaprasza do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Iza prowadzi sprzedaż artykułów odzieżowych dla kobiet, mężczyzn i dzieci już od niemal dwóch i pół dekady. W swojej ofercie firma posiada szeroki wybór wyrobów pończoszniczych, do których należą między innymi:

- rajstopy,
- pończochy,
- kabaretki,
- pończochy samonośne,
- rajstopy bezuciskowe.

W asortymencie znajdują się również legginsy, getry, skarpety stopki oraz szeroka gama kolorystyczna bielizny i majtek w różnych wzorach. Produkty oferowane przez Izę są dostępne dla osób w każdym rozmiarze. Przyszłe mamy mogą zakupić specjalne rajstopy dla kobiet w ciąży.

Sprzedawane są też wyroby, które korygują sylwetkę oraz produkty przeciwżylakowe medica. Klientki zaopatrzyć się moją w bieliznę modelującą. Towary wykonane są między innymi z lycry i mikrofibry. W sekcji męskiej znajduje się szeroki wybór podkoszulek i t-shirtów, a dla dzieci dostępne są pieluchy tetrowe, ozdoby do włosów oraz modne ubrania.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bielski, cieszyński, mikołowski, oświęcimski, pszczyński, wodzisławski, żywiecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń