Juroszek Janusz Zakład remontowo - budowlany

Budowa domów jednorodzinnych od podstaw

Budowa i wykończenia pod klucz
43-476 Jaworzynka 343 śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Juroszek Janusz Zakład remontowo - budowlany

Informacje

Opis działalności
Jako Zakład remontowo-budowlany działamy w branży budowlanej od 2011 r. Jesteśmy zlokalizowani w miejscowości Jaworzynka, w woj. śląskim. Właścicielem firmy jest Janusz Juroszek.
Produkty i usługi
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w wykonawstwie usług budowlanych od podstaw. Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych pod klucz. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe. Wykonujemy wszelkie prace modernizacyjne. Zatrudniamy ekipę doświadczonych i wysoce wykwalifikowanych dekarzy, monterów i budowlańców. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym oraz szczegółową wiedzą w zakresie współczesnych technologii.

Nasza oferta obejmuje ponadto takie usługi jak:
- budowa płyt fundamentowych,
- wykonanie więźb i pokryć dachowych,
- remonty dachów,
- ocieplanie dachów i elewacji,
- remonty elewacji.

W ramach usług wykończeniowych świadczymy pełen zakres usług jak malowanie, tapetowanie, tynkowanie, montaż sufitów podwieszanych, układanie podłóg, stolarka drzwiowa i okienna, układanie glazury i terakoty oraz szereg innych. Ponadto zajmujemy się montażem instalacji grzewczych, elektrycznych, ogrzewania podłogowego czy kolektorów słonecznych.

Zapewniamy terminowe wykonanie zleceń. Pracujemy z pasją i zaangażowaniem. Podnosimy nieustannie swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych szkoleniach i targach. Działamy sprawnie i solidnie. Służymy fachowym doradztwem.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Jastrzębie-Zdrój, Tychy, Żory, Bielsko-Biała, cieszyński, pszczyński, raciborski, Rybnik, żywiecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń