Firma budowlano usługowa Michał Kukuczka

Budujemy domy od podstaw. Prosimy tylko o projekt, a resztę Państwu wycenimy

Budowa i wykończenia pod klucz
43-476 Jaworzynka 894 śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
501 178 708
Firma budowlano usługowa Michał Kukuczka

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy uznaną na rynku firmą budowlano-usługową, której właścicielem jest Michał Kukuczka. Działamy w Jaworzynce, w powiecie cieszyńskim, w województwie śląskim. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Zajmujemy się pracami ogólnobudowlanymi i wykończeniowymi. Nasze doświadczenie oraz wiedza branżowa pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Korzystamy z markowych materiałów budowlanych oraz wysokiej jakości narzędzi, co pozwala na solidne wykonanie wszystkich prac. Nie boimy się wyzwań i do każdego zlecenia podejdziemy z zaangażowaniem.

W zakres naszych usług wchodzi:
- budowa garaży, pomieszczeń gospodarczych,
- budowa domów od podstaw (od fundamentów po dach),
- budowa altan ogrodowych murowanych,
- brukarstwo.
Ponadto wykonujemy wykończenia pod klucz i kompleksowe remonty mieszkań i domów. Zajmujemy się m.in. montażem instalacji, a także dociepleniami i tynkowaniem.

Ponadto oferujemy wykopy szamb w technologii murowanej według własnego projektu. Nie musimy wjeżdżać ciężkim sprzętem – wszystko zrobimy ręcznie, a materiały jesteśmy w stanie dowieźć taczką.

Nasi doświadczeni fachowcy z zaangażowaniem podejdą do wykonywania zadań w oparciu o Państwa potrzeby i oczekiwania. Zapewniamy terminowe oraz profesjonalne wykonawstwo oraz dogodne warunki współpracy.

Zapraszamy do kontaktu, by mogli Państwo zapoznać się z naszą pełną ofertą.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, opolskie, śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
G
Grzesiek
Prace budowlane zostały wykonane na najwyższym poziomie. Widać, że są to specjaliści w swoim fachu, ponieważ wykonali pracę dobrze przy użyciu wysokiej jakości materiałów.
T
Tomasz
Solidna i uczciwa firma budowlana. Wykonali wszelkie prace budowlane od podstaw, a wszystkie prace zostały wykonane fachowo i w terminie.