WOOD CONSTRUCTION - Cieszyńskie Domy z Bali Łukasz Michałek

Producenci domów drewnianych
43-474 Koniaków 549 śląskie
(3 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
(5)

Informacje

WOOD CONSTRUCTION - Cieszyńskie Domy z Bali Łukasz Michałek działa w branży Producenci domów drewnianych. Siedziba firmy znajduje się w województwie śląskim w miejscowości Koniaków.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z WOOD CONSTRUCTION - Cieszyńskie Domy z Bali Łukasz Michałek poprzez email: lukas534@vp.pl lub telefon: 667 315 946 .
Jeśli chcesz nawiązać z WOOD CONSTRUCTION - Cieszyńskie Domy z Bali Łukasz Michałek kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 43-474 Koniaków 549.
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych WOOD CONSTRUCTION - Cieszyńskie Domy z Bali Łukasz Michałek.

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
A
Amndrzej
najlepsza firma na śląsku Cieszyńskim jak chodzi o tego typu domy ! to na pewno.
K
klientka
Solidnie, naprawdę bardzo porządnie wykonali swoją pracę! P.S. Dom jest przepiękny!
K
klient
Świetna i rzetelna firma! Dobrze zorganizowana ekipa, która doskonale wie co robi. Jestem bardzo zadowolony, wszytko tak jak było umówione, w terminie i bez żadnych komplikacji. Polecam!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.