Auto-Service Jacek Skórkiewicz

Mechanika oraz elektromechanika samochodowa.

Klimatyzacja samochodowa
Cieszyńska 20, 43-400 Puńców śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
502 254 716
Adres korespondencyjny
Cieszyńska 20, 43-400 Puńców śląskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy AUTO-SERVICE znajduje się w Puńcowie, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w serwisowaniu samochodów osobowych. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 1996 roku, od początku świadcząc usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Jacek Skórkiewicz.
Produkty i usługi
Głównym przedmiotem działalności firmy Auto-Service jest naprawa samochodów osobowych. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu mechaniki oraz elektromechaniki samochodowej. W naszej ofercie można znaleźć naprawy powypadkowe, a także bezgotówkowe. Oprócz tego do zakresu świadczonych przez nas usług należy serwis klimatyzacji samochodowej.

Przeprowadzamy również diagnostykę samochodową. Zajmujemy się także pomocą drogową - dysponujemy autolawetą, dzięki której jesteśmy w stanie dotrzeć do Klienta w krótkim czasie i pomóc w razie usterki bądź awarii samochodu.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego zlecenia podchodzi z zaangażowaniem. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem chcąc spełnić oczekiwania naszych Klientów. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość, a także konkurencyjne ceny.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Auto-Service.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń