Pokrycia Dachowe Joachim Moskała

Dachy i usługi dekarskie
ul. Główna 19, 43-426 Simoradz śląskie
(2 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
500 789 449
Adres korespondencyjny
ul. Główna 19, 43-426 Simoradz śląskie

Informacje

Opis działalności
Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu pokryć dachowych. Oferujemy wysokiej jakości produkty, które mamy od sprawdzonych krajowych i zagranicznych producentów. Jesteśmy autoryzowanym partnerem nowozelandzkiej firmy Tilcor Roofing Europe – producenta dachówki gontopodobnej.
Produkty i usługi
Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do firm dekarskich i osób fizycznych. Dostarczamy im sprawdzone rozwiązania w konkurencyjnych cenach. Oferowane przez nas produkty mają szerokie zastosowanie podczas budowy czy renowacji dachu. Dobrze sprawdzają się też podczas naprawy dachu czy wykonawstwie obróbek blacharskich.

Szczególnym zainteresowaniem cieszy się u nas blacho dachówka, która nadaje się do prawie każdego rodzaju dachu stromego. Sprawdza się przy budowie budynków gospodarczych, obiektów sakralnych, domów jedno- i wieloosobowych. Do zalet tego rozwiązania zalicza się głównie niski koszt i krótki czas układania tego rodzaju dachówki.

Uzupełnienie oferty to: blacha trapezowa T8, blacha trapezowa T14, blacha trapezowa T18, blacha trapezowa T35, blacha panelowa na rąbek zatrzaskowy,dachówka gontopodobna, systemy rynnowe Struga.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Klient
2019-03-29 09:28:36
Chłopaki szybko i rzetelnie podchodzą do tematu. Wszystko w terminie. Polecam tą firmę.
P
Piotr
2018-12-18 09:39:00
Wszystko zgodnie z zamówieniem. Polecam.