Opony Serafinowski Piotr Serafinowski

OPONY SERAFINOWSKI SKOCZÓW UCZCIWE DORADZTWO - FACHOWA OBSŁUGA

Wulkanizacja i serwis opon
ul. Katowicka 2 b, 43-430 Skoczów śląskie
poniedziałek 08:00 - 17:00
wtorek 08:00 - 17:00
środa 08:00 - 17:00
czwartek 08:00 - 17:00
piątek 08:00 - 17:00
sobota 08:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(33) 853 35 90
Adres korespondencyjny
ul. Katowicka 2 b, 43-430 Skoczów śląskie

Informacje

O nas
Zakład został założony w latach 60-tych przez Hilarego Serafinowskiego w epoce gwałtownego rozwoju motoryzacji. Pierwotnie główną działalnością było bieżnikowanie opon do samochodów osobowych. Warszawy, Syreny, Fiaty 125p i popularne maluchy jeździły na oponach regenerowanych w parowych, a następnie elektrycznych formach.
Zwiększająca się liczba samochodów skłoniła nas do zmiany profilu działalności. Obecnie nasza firma oferuje duży asortyment opon polskich i zagranicznych producentów oraz profesjonalną obsługę. W dbałości o Klienta duży nacisk kładziemy na jakość wykonywanych usług. Doświadczony personel służy fachowym doradztwem. Opona założona w naszym serwisie jest dobrana optymalnie do potrzeb i oczekiwań klienta.
Opis działalności
Serwis ogumienia,wymiana oleju,hamulce,klimatyzacja,tłumiki,prostowanie felg aluminowych,czyszczenie tapicerki. kosmetyka. Obsługujemy samochody osobowe, ciężarowe, pojazdy rolnicze.
Produkty i usługi
Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu prawie każdą oponę. Obsługujemy nie tylko samochody osobowe, sprzedajemy także opony i dętki do maszyn budowlanych, samochodów ciężarowych, pojazdów przemysłowych i rolniczych.

W okresie wymiany opon mogą Państwo znaleźć u nas popularną i niedrogą oponę polską, produkty uznanych producentów zagranicznych oraz najwyższej jakości ogumienie do szybkich, nowoczesnych samochodów.

Szeroka oferta cenowa pozwala dobrać oponę do każdego samochodu i na każdą kieszeń.

Nasza firma od początku istnienia była zakładem usługowym. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego i wykwalifikowani pracownicy pozwalają zaoferować Państwu wysoką jakość usług. Podstawą naszej działalności jest wymiana i naprawa wszelkich rodzajów opon. Dzięki nowoczesnemu warsztatowi pracy potrafimy wymienić oponę w małym motocyklu, pojeździe ogrodowym, ciągniku rolniczym, samochodzie ciężarowym, a nawet wielkiej maszynie budowlanej o średnicy felgi 56 cali.

Ocena opony pod kątem jej dalszej, bezpiecznej eksploatacji to u nas podstawowa zasada jaką stosujemy do wszelkich napraw.

Przebicia, rozcięcia, pęknięcia czy wybrzuszenia nie muszą dyskwalifikować opony. Dzięki odpowiedniej technologii i materiałom naprawczym przecięcia do 35 mm (sam.
osobowe) nie stanowią dla nas problemu. Naprawiamy również opony ciężarowe i rolnicze nawet do 200 mm przecięcia.

Posiadamy wyważarkę do felg nieprzelotowych (Peugot, Citroen, Renault). W naszym serwisie mogą Państwo także wymienić klocki hamulcowe, olej, oraz przechować opony.

Oferujemy Państwu usługi związane z obsługą i serwisem klimatyzacji samochodowych. Korzystamy z nowoczesnego i w pełni automatycznego urządzenia ClimFill/Auto firmy VALEO.
Marki i specjalizacje
Opony, serwis ogumienia, opony regenerowane, opony używane, opony ciężarowe, naprawa opon, wymiana opon, opony rolnicze,tłumiki,układy wydechowe,prostowenie felg, wymiana oleju, hamulce,czyszczenie tapicerki,zawieszenia,amortyzatory
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Jastrzębie-Zdrój, Tychy, Bielsko-Biała, bieruńsko-lędziński, cieszyński, mikołowski, pszczyński, żywiecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń