Klaudia sp. z o.o.

Produkcja maszyn budowlanych
ul. Kreta 24, 43-450 Ustroń śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Telefon
(33) 854 28 40

Informacje

Klaudia sp. z o.o. działa w branży Produkcja maszyn budowlanych. Siedziba firmy znajduje się w województwie śląskim w miejscowości Ustroń.
Ponieważ nie posiadamy szczegółowych informacji na temat oferty firmy, proponujemy kontakt telefoniczny (33) 854 28 40 lub mailowy: klaudia@klaudia.eu
Firma świadczy działalność pod adresem 43-450 Ustroń ul. Kreta 24,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Klaudia sp. z o.o.: [kopiuj]
Większość firm działających w branży, świadczy działalność obejmującą, m.in:
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Klaudia sp. z o.o., spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
K
Klient
Polecam wszystkie produkty najwyższej jakości.
K
G
I
Korneliusz Gawlas,Wod Inż,Żywiec
Korzystamy od lat z ich igłofiltrów i od dwóch lat agregatów pompowych Flygt BWV 100. Agregaty sprawdzają się bardzo dobrze, szczególnie w porównaniu do starszych rozwiązań, które używaliśmy. Plusem firmy jest duża elastyczność i szybka reakcja nawet na niestandardowe potrzeby. Czasem przydałby się jednak jakiś większy rabat ;).
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.