Parasol Centrum Zdrowia i Edukacji Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Zbigniew Juszczak

Leczenie uzależnień

Leczenie uzależnień
ul. Polańska 4, 43-450 Ustroń śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
603 927 257
Parasol Centrum Zdrowia i Edukacji Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Zbigniew Juszczak

Informacje

Opis działalności
Ośrodek terapii uzależnień Parasol znajduje się w Ustroniu, w powiecie cieszyńskim, w województwie śląskim. Działalność prowadzimy od 2011 roku. Ośrodkiem zarządza Zbigniew Juszczak.
Produkty i usługi
Ośrodek terapii uzależnień Parasol został założony, aby stworzyć możliwości owocnej pracy, wspartej dodatkowo indywidualnym podejściem do pacjenta oraz do jego problemów. Zapewniamy domową atmosferę, dyskrecję i poczucie intymności.

Leczenie zawsze rozpoczynamy od badania lekarskiego, którego celem jest ustalenie stanu zdrowia pacjenta i schorzeń, jakie wynikają z uzależnienia od psychoaktywnych środków.

W naszym ośrodku oferujemy:
- leczenie hazardu,
- leczenie alkoholizmu,
- leczenie narkomanii,
- leczenie seksoholizmu,
- leczenie zaburzeń jedzenia,
- leczenie uzależnienia od nikotyny.

Przyjmujemy osoby bez skierowania. Nie współpracujemy z NFZ. Jedyny warunek przyjęcia do naszego ośrodka to chęć zmiany, naprawy błędów, a także gotowość do bezpiecznego, radosnego i spokojnego życia.

Prowadzimy turnusy terapeutyczne, organizujemy weekendowe zajęcia terapeutyczne dla uzależnionych i ich rodzin. Oferujemy konsultacje indywidualne, w tym też sesje indywidualne dla ofiar i sprawców przemocy. Zapraszamy do nas również na terapię ambulatoryjną, warsztaty zapobiegania nawrotom w uzależnieniu i przygotowanie interwencji kryzysowej. Uzupełnienie oferty stanowi detoksykacja.

Do dyspozycji gości oddajemy 1-, 2- i 3-osobowe pokoje, a także salę kominkową, salę telewizyjną i saunę. Proponujemy wspólne posiłki i spacery brzegiem Wisły.

Terapia stacjonarna obejmuje między innymi opiekę lekarską, pielęgniarską i psychologa, a także farmakoterapię i różne atrakcje, jak np. basen czy jazda konno.

Zapraszamy do kontaktu.
Marki i specjalizacje
Terapia stacjonarna obejmuje: terapię grupową, indywidualną, prezentację multimedialnych materiałów edukacyjnych, materiały edukacyjne, opiekę lekarską, pielęgniarską oraz psychologa, farmakoterapię, zakwaterowanie, pełne wyżywienie oraz dodatkowe atrakcję: basen, stoki narciarskie, jazda konna.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach:
Rybnik, Bielsko-Biała, Warszawa, cieszyński, Kraków, Katowice, Wrocław, Gdańsk, Kielce, Poznań

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń