Service-Bud

Profesjonalne usługi budowlane

Budowa i wykończenia pod klucz
Sportowa 7, 43-450 Ustroń śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(33) 854 28 91
Adres korespondencyjny
Sportowa 7, 43-450 Ustroń śląskie

Informacje

Opis działalności
Nasza firma działa od 1985 roku. Zajmujemy się branżą budowlaną. Service-Bud znajduje się w Ustroniu, na terenie województwa śląskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Mamy niemalże 35-letnie doświadczenie w branży budowlanej, dzięki czemu nie mamy sobie równych. Korzystając z naszych usług możesz być pewien, że Twoje oczekiwania zostaną spełnione. Pomimo tego, że działamy od wielu lat, jesteśmy bardzo nowoczesną firmą. Interesujemy się naszą branżą i adaptujemy nowe technologie. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza zrobi wszystko, abyś był zadowolony z wymarzonego obiektu budowlanego.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi takie usługi, jak:
- pokrywanie dachów płaskich,
- izolowanie dachów,
- izolowanie tarasów,
- roboty szalunkowe,
- roboty murowe,
- roboty wykończeniowe.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu wszystkie zlecenia realizujemy sprawnie i bezawaryjnie. Zachowujemy najwyższe standardy pracy, przy jednoczesnym dotrzymywaniu wcześniej ustalonych z klientami terminów.

System membran z PCVjest nam doskonale znany. Według niego izolujemy tarasy od 2000 roku, a dachy od 1996 roku. Realizujemy obiekty kubaturowe z zakresu budownictwa mieszkaniowego, usługowego, przemysłowego, leczniczego, sportowo-edukacyjnego i pod klucz.

Zapraszamy do skorzystania z usług Service-Bud.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, opolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń