Fundacja Wspierania Sportu i Zdrowia

Luksusowe apartamenty dla seniorów z opieką w górach i nad morzem

Fundacje i instytucje charytatywne
ul. Brzozowa 5, 43-460 Wisła śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Fundacja Wspierania Sportu i Zdrowia

Informacje

Opis działalności
Fundacja Wspierania Sportu i Zdrowia ma swoją siedzibę w Bielsku-Białej, ale działa też w takich miastach położnych w Beskidach jak Ustronie, Szczyrk oraz Wisła. Fundacja powstała w 2003 roku i niezmiennie działa na rzecz poprawy warunków życia seniorów i osób niepełnosprawnych.
Produkty i usługi
Jesień życia to czas, który najlepiej przeznaczyć na zasłużony odpoczynek. Niestety zdrowie bardzo często nie pozwala na w pełni samodzielne funkcjonowanie. Bardzo często w takim przypadku seniorzy decydują się na skorzystanie z ofert domów spokojnej starości. Na szczęście jest dla niech alternatywa, którą przygotowała Fundacja Wspierania Sportu i Zdrowia. Oferuje ona osobom starszym oraz niepełnosprawnym zamieszkanie w luksusowych apartamentach rozmieszczonych w beskidzkich miejscowościach. Każdy z nich znajduje się w nowym budownictwie, dzięki czemu zapewnia maksimum wygody i niskie koszty eksploatacji. Dzięki wsparciu Unii Europejskiej seniorzy i niepełnosprawni mogą skorzystać z programu „Mieszkaj z Opieką”. Przykładem mieszkania, które można wynająć jest apartament w Wiśle o powierzchni ponad 65 metrów. Jego zalety to wspaniały widok z okien na góry, bliskość centrum Wisły oraz ustawne pomieszczenia, w tym sypialnia, łazienka i salon. Zarówno nowi lokatorzy tego mieszkania, jak i innych pozostających w gestii Fundacji Wspierania Sportu i Zdrowia mogą skorzystać z atrakcyjnych cenowo pakietów opieki 3, 5, 7 i 24/7. Pierwszy z nich zapewnia 3 wizyty opiekunów w tygodniu, drugi 5, a trzeci codzienne. W ostatnim przypadku przez całą dobę podopieczni Fundacji znajdują się pod opieką wykwalifikowanych osób. W ramach pakietów zapewnianie są liczne usługi w tym pomoc w zachowaniu higieny osobistej, ubieraniu się i sprzątaniu. Ponadto na pakiety składają się:
-zakupy spożywcze
-zakupy w aptece
-pomoc złotej rączki
-transport
-rehabilitacja
-masaże
-zapisy do lekarzy specjalistów

Seniorzy mogą się kontaktować z pielęgniarkami mobilnymi za pomocą videorozmowy.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o programie mieszkań i opieki prowadzonym przez Fundację Wspierania Sportu i Zdrowia. Po więcej najlepiej wejść na stronę internetową. Można również napisać maila albo zadzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe