Tesorz Czyż Roman

Świadczymy pełen zakres usług ciesielskich

Dachy i usługi dekarskie
ul. Koszarzyska 4b, 43-460 Wisła śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
502619197
Tesorz Czyż Roman

Informacje

Opis działalności
W Firmie Tesorz zajmujemy się świadczeniem usług ciesielskich już od 1997 roku. Nasza siedziba mieści się w Wiśle na terenie województwa śląskiego, a założycielem jest Roman Czyż. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Tesorz wytwarzamy konstrukcje dachowe w oparciu o nowocześnie wyposażony park maszynowy. Działamy już od ponad dwóch dekad. Wysokiej klasy maszyny w połączeniu z naszą wieloletnią praktyką gwarantują najwyższą jakość wyrobów. Możecie być Państwo pewni, że dostarczane przez nas konstrukcje są trwałe i zapewniają pełne bezpieczeństwo.

Odpowiadając na potrzeby Klientów oferujemy więźbę dachową powstającą wyłącznie z drewna posiadającego certyfikaty FSC i PEFC. Spełniając wytrzymałościowe normy europejskie, wykorzystywany przez nas materiał charakteryzuje się dużą odpornością na przeciążenia oraz czynniki abiotyczne takie, jak opady śniegu czy wiatr. Na życzenie sezonujemy elementy konstrukcyjne, a także impregnujemy drewno metodą ciśnieniową. Do impregnacji stosujemy najlepsze preparaty renomowanych producentów.

W ramach naszych projektów wykonujemy:

- dachy,
- pokrycia dachowe naszych konstrukcji,
- montaż więźby dachowej,
- domy szkieletowe,
- domy szkieletowe w systemie kanadyjskim,
- usługi ciesielskie,
- usługi dekarskie,
- wiaty,
- altany,
- krycie dachów blachodachówką, dachówką ceramiczną, dachówką betonową, oraz papą termozgrzewalną.

Wszystkie zlecenia realizujemy rzetelnie i terminowo. Dbamy o to, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny.

W celu ustalenia szczegółów współpracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń