RAWBUD Rafał Kobielusz

Wykańczanie wnętrz
ul. Lipowa 6a, 43-460 Wisła śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
505 616 050
662741215
Adres korespondencyjny
ul. Lipowa 6a, 43-460 Wisła śląskie

Informacje

Opis działalności
Prace wykończeniowe i elewacyjne.
Produkty i usługi
Firma Rafał Kobielusz świadczy profesjonalne usługi budowlane związane ze wznoszeniem budynków i wykańczaniem wnętrz. Rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego realizujemy prace szybko, rzetelnie i estetycznie. Wykonujemy zlecenia zgodnie z Państwa życzeniem, służąc fachową pomocą i doradztwem.

Dobieramy materiały zgodnie z projektem, konstrukcją budynku i lokalnymi uwarunkowaniami terenowymi np. ograniczające wpływ wilgoci, zabezpieczające przed pęknięciami tynków czy izolujące pomieszczenia termicznie lub akustycznie. Realizujemy całościowe wykończenie mieszkań i pomieszczeń, dopracowujemy w detalach strukturę ścian, podłóg wraz z ich wcześniejszym odpowiednim przygotowaniem i zabezpieczeniem. Stosujemy pewne i sprawdzone materiały uznanych producentów, zapewniające trwałość i wygodę użytkowania.

Specjalizujemy się w pracach z wykorzystaniem płyt gipsowo-kartonowych, gładzi gipsowych, wykonujemy podłogi z drewna, paneli podłogowych i materiałów ceramicznych. Zajmujemy się tapetowaniem, białym montażem armatury sanitarnej i mebli, a także urządzeń domowych.

Świadczymy również kompleksowe usługi w zakresie odnawiania elewacji budynków. Pozwala nam to wykonać pracę i wziąć odpowiedzialność za całościowy wygląd zewnętrzny budynku i jego pomieszczeń. Tworzymy elewacje w różnych technologiach z wykorzystaniem wielu dostępnych na rynku rodzajów materiałów i sposobów ociepleń, w tym wełną mineralną i styropianem, metodą suchą i mokrą, kładziemy tynki mineralne, silikonowe oraz akrylowe. Sposób ustalamy z klientem, w razie potrzeby doradzając wybór najlepszego rozwiązania dla danej nieruchomości.

Codziennie dbamy o renomę i jakość naszych usług budowlanych. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia siedziby firmy w miejscowości Wisła przy ulicy Lipowej 6A.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Wodzisław Śl., Żory, Bielsko-Biała, Pszczyna, Cieszyn, Mikołów, Bieruń, Zabrze, Tychy, Żywiec

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń