Aspekt. Benet S.

Wyjątkowe artykuły papiernicze.

Opakowania papierowe i tekturowe
ul. gen. Władysława Andersa 4/39, 22-100 Chełm śląskie
poniedziałek 08:00 - 17:00
wtorek 08:00 - 17:00
środa 08:00 - 17:00
czwartek 08:00 - 17:00
piątek 08:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
502 100 182
Adres korespondencyjny
ul. gen. Władysława Andersa 4/39, 22-100 Chełm śląskie

Informacje

Opis działalności
W pierwszej połowie 2008 roku został uruchomiony w Rudnikach nowy oddział produkcyjny spółki MELECKY. Od tej pory nieustannie działamy jako producent wyjątkowych opakowań i artykułów papierniczych.
Produkty i usługi
Rodzina MELECKY działa w branży od 1945 roku i przekazuje swoje doświadczenia z pokolenia na pokolenie. Sama działalność spółki datuje się od roku 1994. Firma w czasie swojej działalności zaprojektowała dużą ilość nowych rozwiązań w dziedzinie pakowania i jest właścicielem kilku patentów i marek handlowych. Spółka działa w całej Europie i należy do niej kilka zakładów produkcyjnych. Naszym celem jest zadowolony klient i dlatego staramy się dynamicznie rozwijać. Wciąż szukamy nowych rozwiązań i udoskonalamy metody produkcji, aby móc klientom zaoferować nowoczesne i przyjazne środowisku wyroby.

Proponujemy:
* Papier o strukturze plastra miodu
Papier ten jest lekkim surowcem wypełniającym o sześciobocznej budowie i charakteryzuje się tym, że jest niebywale sztywny. Jest on surowcem wewnętrznym, który można doskonale zastosować przy konstrukcjach wielowarstwowych. Papier można nabyć na sztuki albo w rolkach, może być rowkowany lub nie. Przetwarza się go ręcznie bądź maszynowo.
Papier o strukturze plaster miodu jest transportowany i magazynowany w skurczonym stanie, co zmniejsza koszta magazynowania i transportu w porównaniu z innymi surowcami wypełniającymi. Jakość tego papieru jest potwierdzona ponad 30-letnią produkcją w Czechach.
* Fixboard® to lekki surowiec usztywniający i pakowy, którego podstawą jest papier o strukturze plastra miodu. Konstrukcja specjalnego papieru i odpowiednie warstwy kryjące tworzą lekką, ale wyjątkowo sztywną płytę, taśmę lub narożnik.
Z powodu swojej wysokiej wytrzymałości na ściskanie nawet 40t/m2, jest to poszukiwany materiał, który zaspokaja duże wymagania związane z pakowaniem i usztywnianiem dużych, ciężkich lub kruchych produktów takich jak części maszyn, silniki, urz. elektroniczne, części elektroniczne, szkło i inne. Produkty Fixboard® wyrównują nierówności, tłumią uderzenia i w ten sposób chronią przed uszkodzeniem produktu. Można je stosować wielokrotnie.
* Papiery i kartony barwione w masie

* Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń