Mar-Bud Marcin Srokosz

Wykończenia wnętrz

Wykończenia wnętrz
42-253 Czepurka 29 śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Mar-Bud Marcin Srokosz
42-253 Czepurka 29 śląskie
NIP
9492158153
Telefon
Mar-Bud Marcin Srokosz

Informacje

Opis działalności firmy Mar-Bud Marcin Srokosz w Czepurka
Siedziba firmy Mar-Bud znajduje się w Czepurce, w powiecie częstochowskim, w województwie śląskim. Jej właścicielem jest Marcin Srokosz. Na rynku działamy od 2019 roku, lecz doświadczenie branżowe mamy znacznie większe.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w usługach remontowych. Świadczymy je w szerokiej gamie, zajmując się wykańczaniem wnętrz domów i mieszkań. W ofercie mamy między innymi malowanie ścian i sufitów. Jest to podstawa przy urządzaniu czy odnawianiu obiektu. Zawsze przed pomalowaniem ścian odpowiednio je na to przygotowujemy. W razie potrzeby możemy przykryć ściany płytami g-k.

Nasza oferta to też:
- flizowanie,
- szpachlowanie,
- gładzie gipsowe,
- tapetowanie,
- kafelkowanie.

Ponadto montujemy drzwi i układamy panele podłogowe. Do naszych zadań należy wykonywanie zabudów karton-gips. Możemy wykonać ściankę działową i sufit podwieszany. W skład naszej oferty wchodzi również adaptacja poddasza, dzięki której można uzyskać dodatkową powierzchnię mieszkalną bez ponoszenia poważniejszych wydatków.

Uzupełnienie oferty stanowi docieplanie strychów. Ocieplenie strychu w nowym domu to konieczność z uwagi na przepisy dotyczące wymogów w zakresie izolacyjności cieplnej przegród.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą Mar-Bud.
Zasięg działania
Firma Mar-Bud Marcin Srokosz z lokalizacji: Czepurka świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
łódzkie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń