Naturanit Marcin Skiba

Kamienie naturalne, kostka granitowa, grysy, żwiry

Kamień i kruszywa
ul. Klonowa 58A, 42-230 Koniecpol śląskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(34) 343 88 81
Adres korespondencyjny
ul. Klonowa 58A, 42-230 Koniecpol śląskie

Informacje

Opis działalności
Naturanit to firma, której właścicielem jest Marcin Skiba. Istnieje ona od 2009 roku, a jej siedziba mieści się w Koniecpolu, w obszarze województwa śląskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Jesteśmy doświadczoną i dynamicznie rozwijającą się firmą. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwań Klientów, dlatego też ciągle dostosowujemy się do potrzeb rynkowych. Specjalizujemy się w handlu kostką granitową.

Oferta firmy Naturanit to między innymi:
- kamienie elewacyjne,
- kamienie murowe,
- kamienie ścieżkowe,
- grysy,
- żwiry,
- otoczaki różnych kolorów.

Uzupełnienie oferty stanowi zasypka granitowa, oporniki oraz krawężniki granitowe. Na specjalne zamówienie dostarczamy też kruszywa na podbudowy, jak i wiele innych towarów. Wszystkie produkty zawarte w naszym asortymencie są jedynie wysokiej jakości, co daje Państwu gwarancję ich trwałości i solidnego wykonania.

Pracownicy zatrudnieni w firmie Naturanit są odpowiednio wykształceni i wykwalifikowani. Potrafimy fachowo doradzić i wybrać produkt dopasowany do oczekiwań Klientów. Gwarantujemy terminową realizację zleceń, a także atrakcyjne ceny.

W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Naturanit i zachęcamy do odwiedzin siedziby firmy w Koniecpolu.
Marki i specjalizacje
NATURANIT jest doświadczoną i dynamicznie rozwijającą się firmą, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Posiadamy wiele towarów uzupełniających ofertę podstawową m.in. zasypkę granitową, oporniki i krawężniki granitowe. Na Państwa indywidualne zamówienie dostarczamy kruszywa na podbudowy oraz wiele innych towarów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
R
rawamaz
Świetnej jakości materiały budowlane. Są to kamienie, łupki i kostki najwyższej jakości. Najpewniej najlepsze, z których do tej pory miałem okazję korzystać.
U
Urszula
Sprzedają bardzo dobre kruszywa, które bywają niezmiernie przydatne na placach budowy. Jest to solidna firma, która oferuje jeszcze lepsze produkty.