OKO Krzysztof Jęczmyk i Wspólnicy Sp. K.

Sprzedaż materiałów budowlanych, wykończeniowych i remontowych

Materiały budowlane
ul. Słowackiego 54, 42-230 Koniecpol śląskie
(10 opinii) napisz opinię
OKO Krzysztof Jęczmyk i Wspólnicy Sp. K.
ul. Słowackiego 54, 42-230 Koniecpol śląskie
Telefon
OKO Krzysztof Jęczmyk i Wspólnicy Sp. K.

Informacje

Opis działalności firmy OKO Krzysztof Jęczmyk i Wspólnicy Sp. K. w Koniecpol
PSB Mrówka Koniecpol to jeden z ponad 300 sklepów znanej sieci składów budowlanych. Można tu kupić wszystko, co potrzebne profesjonalistom i amatorom do wznoszenia budynków, wykańczania wnętrz i prowadzenia remontów.
Produkty i usługi
PSB Mrówka Koniecpol zapewnia duży wybór materiałów, niskie ceny i fachowe doradztwo. Dzięki temu szybko znajdą Państwo produkt, który przyda się podczas prac budowlanych, wykończeniowych i ogrodniczych. Przykładem dostępnych tutaj materiałów budowlanych są artykuły ścienne i pokrycia dachowe. Te pierwsze to pustaki i bloczki betonowe, a drugie blachodachówki i dachówki ceramiczne. Można w sklepie również kupić rynny, styropian do ocieplania ścian i chemię budowlaną. W tym ostatnim przypadku dostępne są farby, silikony, tynki, zaprawy i kleje. Oferta PSB Mrówka Koniecpol obejmuje również:
-płytki,
-panele,
-okna,
-drzwi,
-materiały elektroinstalacyjne,
-kotły centralnego ogrzewania,
-oświetlenie,
-rolety,
-kominy.

Oczywiście do montażu można dokupić narzędzia ręczne i elektronarzędzia.

Podjazdy garażowe i alejki w ogrodach można wyłożyć sprzedawaną tu kostką brukową, a komfortowy wypoczynek zapewnią meble ogrodowe, parasole oraz grille. Do wnętrz oferowane są z kolei dywany i różne dekoracyjne przedmioty.

Po dodatkowe informacje o PSB Mrówka Koniecpol warto wejść na stronę internetową. Można też napisać maila albo zadzwonić.
Marki i specjalizacje
4Flower, 4Iq, Aco, Action, Activa, Adal, Adrilux, Adw, Agaris, Agrecol, Agrimpex, Akces, Ake-Net, Aks Zielonka, Akzo Nobel, Alfa, Altom, Altrad Poland, Amerigas, Ampol-Merol Larol Smoleński, Amtra, Aquaphor, Arco Armatura Kraków, Armstrong, Astor, Atlas, Awd Interior, Awenta, Basf, Baumit, Bbk, Bella Plast, Besco, Solbet, Rockwool, Ravi, Radex, Polbram, Polbruk, Sanico, Saarpor, Roto, Rubi, Rute, Sedar, Selena, Sopro, Sobex, Steico, Stegu, Styler, Śnieżka, Tamark, Tele-Fonika Kable, Wavin.
Zasięg działania
Firma OKO Krzysztof Jęczmyk i Wspólnicy Sp. K. z lokalizacji: Koniecpol świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(10 opinii) napisz opinię
B
Bartłomiej
Chemia budowlana w Psb Mrówka Koniecpol to produkty wyłącznie renomowanych marek. Sprawdziłem i nie ma się do czego przyczepić, jeśli chodzi o jakość.
C
Czarek
Duży wybór farb. Znalazłem tu farby do wnętrza mieszkania, w tym idealne do łazienki i pokoju dziennego.
L
Lukian289
Tanie i wytrzymałe bloczki betonowe. Nadają się świetnie do prac budowlanych.
J
Jarek
Od lat działam w branży budowlanej i zdążyłem docenić sieć Mrówka. Teraz także w Koniecpolu pojawił się ten market i robię w nim regularnie zakupy.
E
Ejakos
Jako elektryk doceniam, że Psb Mrówka Koniecpol ma kable, gniazdka i inne artykuły potrzebne do prac elektroinstalacyjnych i to w dobrych cenach.
M
Mateusz
Market Psb Mrówka Koniecpol to dobre miejsce na zakup grilla. Kupiłem tu duży, ogrodowy i jestem z niego bardzo zadowolony.
K
Kbuba
Uwielbiam spędzać czas w ogrodzie, a meble kupione w Psb Mrówka Koniecpol zdecydowanie mi to ułatwiają. Polecam ten market.
P
pietrekLG
Psb Mrówka Koniecpol ma wszystko, co przydaje się w ogrodzie. Kupiłem tu komplet narzędzi, w tym grabie i łopatę.
A
Arkadiusz
Moja firma zaopatruje się w niektóre materiały w Psb Mrówka Koniecpol, bo ceny mają wielu przypadkach hurtowe. Pustaki, bloczki betonowe, wyroby hutnicze i materiały elektroinstalacyjne spełniają przy tym nasze wymagania odnośnie do jakości.
K
kris1967
Dbam o swój domowy warsztat i regularnie dokupuję do niego narzędzia i materiały budowlane. Od kiedy w mieście działa Mrówka, jest to dla mnie o wiele łatwiejsze, bo sklep jest świetnie zaopatrzony. Ponadto materiały są w atrakcyjnych cenach, więc warto tu robić zakupy.