DGA Budownictwo, doradztwo, poliwęglany lite i komorowe, panele komorowe z poliwęglanu, płytki kamieni naturalnych, świetliki, daszki – Małgorzata Maria Kotas-Jasinska

Szeroki wybór materiałów budowlanych

Doradztwo gospodarcze
ul. Częstochowska 97A, 42-244 Mstów śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
DGA Budownictwo, doradztwo, poliwęglany lite i komorowe, panele komorowe z poliwęglanu, płytki kamieni naturalnych, świetliki, daszki – Małgorzata Maria

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy DGA znajduje się w Mstowie, w powiecie częstochowskim, w województwie śląskim. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych i wykańczaniem wnętrz. W naszej bogatej ofercie można znaleźć między innymi specjalne przeszklenia fasad. Podejmujemy się zakładania paneli Seplux, które mogą być wypełnione szkłem mineralnym. W ofercie mamy też panele komorowe z poliwęglanu. Ponadto wykonujemy zadaszenia tarasów. Oferujemy daszki ze stali i aluminium. Możemy również wykonać zadaszenia tarasów, które będą wypełniony płytami litymi, bądź akrylowymi.

Dla klientów mamy przygotowane też okna pasywne, artykuły z zakresu stolarki drewnianej i aluminiowej. Zapewniamy fachową pomoc w doborze koloru, kształtów profili oraz okuć.

W ofercie firmy DGA Budownictwo nie zabraknie kamieni naturalnych, które możemy zastosować zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz budynków. Podejmujemy się wykonywania schodów, ścian i posadzek. Dodatkowo wykonujemy ogrodzenia, kominki, blaty łazienkowe i kuchenne.

Klientom proponujemy okładzinyścian i spieki kwarcowe, grzejniki elektryczne i konwekcyjne. Wykonujemy też hydroizolacje. W ofercie mamy elewacje dekoracyjne i wentylowane. Uzupełnienie oferty stanowi termoizolacja dachów i ścian.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług i oferowanego asortymentu. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta i każdego zlecenia.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy DGA.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń