Pro-Wall. Prace wysokościowe

Prace alpinistyczne

Prace wysokościowe
ul. Koniecpolska 48b, 42-253 Ponik śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
606 452 137
Pro-Wall. Prace wysokościowe

Informacje

Opis działalności
Zajmujemy się pracami remontowo - budowlanymi na wysokich obiektach. Oferujemy szeroki wachlarz usług, stosując techniki i sprzęt alpinistyczny. Dzięki specjalistycznym umiejętnościom realizujemy prace na każdych wysokościach, w trudno-dostępnych miejscach.
Produkty i usługi
Pro-Wall to firma zajmująca się specjalistycznymi pracami na dużych wysokościach. Nasza działalność koncentruje się przede wszystkim na pracach remontowo-budowlanych. Posiadając specjalistyczny sprzęt, wiedzę i umiejętności, oferujemy naszym klientom różnego rodzaju usługi wykonywane m.in. techniką alpinistyczną. Doświadczenie zawodowe pozwala nam na realizację zleceń na każdej wysokości i w miejscach trudno dostępnych. Mogą na nas liczyć zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa.

Oferujemy usługi w wielu dziedzinach. Zajmujemy się m.in. wycinką drzew - oferujemy szybkie i estetyczne przycinanie i usuwanie gałęzi, drzew oraz konarów.

Profesjonalnie zajmujemy się też myciem fasad budynków na dużych wysokościach, szyb, dachów, kostki brukowej i wiat parkingowych. Świadczymy również usługi w zakresie czyszczenia rynien oraz niwelowania zagrożeń dla bezpieczeństwa ludzi, np. usuwaniem sopli, skutych lodem rur spustowych oraz odśnieżaniem obiektów.

Pro-Wall remontuje i konserwuje instalacje odgromowe oraz konstrukcje stalowe. Pomożemy Państwu również w zawieszeniu różnego rodzaju reklam, takich jak: billboardy, szyldy i banery.

W ramach usług budowlano-remontowych, nasza firma specjalizuje się w malowaniu i konserwacji elewacji budynków, a także prowadzi prace związane z dachami, kominami i konstrukcjami stalowymi mostów. W razie potrzeby uzupełnimy ubytki w ociepleniach. Przeprowadzimy również prace montażowe i demontażowe reklam i kominów wentylacyjnych, a także zamontujemy skuteczne i solidne zabezpieczenia przed ptakami.

Pro-Wall tworzą wykwalifikowani pracownicy, którzy zdobyli odpowiednie przeszkolenie poparte wieloletnim doświadczeniem. Używany przez nich atestowany, spełniający wszelkie normy techniczne sprzęt pozwala bezpiecznie wykonywać zlecone prace nawet w bardzo niesprzyjających warunkach.
Marki i specjalizacje
Nasze usługi oferujemy zarówno firmą jak i klientom indywidualnym :

Specjalizujemy się :

-Mycie, czyszczenie - szyb, okien, elewacji, dachów, kostki brukowej, wiat parkingowych
-Czyszczenie rynien i rur spustowych
-Odśnieżanie, usuwanie sopli i skutych lodem rur spustowych
-Usuwanie elementów stwarzających zagrożenie
-Przycinanie i usuwanie drzew, usuwanie gałęzi i konarów
-Instalacji odgromowej
-Konstrukcji stalowych
-Reklam - szyldy, billboardy, banery
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń