Dorjan Producent Wózków Dziecięcych Sp. z o.o. Sp.k.

Hurtownie i producenci artykułów dziecięcych
ul. Mstowska 10, 42-240 Rudniki śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(34) 327 90 76
Dorjan Producent Wózków Dziecięcych Sp. z o.o. Sp.k.

Informacje

Opis działalności
Wózki dziecięce to konstrukcje bez których ciężko sobie wyobrazić wychowanie dzieci. Dzięki nim można łatwiej podróżować z maluchami i jednocześnie łatwiej zapewnić im odpowiedni poziom bezpieczeństwa . Doskonale na tych zagadnieniach zna się firma Dorjan z miejscowości Rudniki, w powiecie częstochowskim, w województwie śląskim.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo od ponad 40 lat produkuje artykuły dziecięce, a w produkcji wózków osiągnęło mistrzostwo. Wózki dziecięce tej marki cenią zarówno polscy klienci, jak i klienci zagraniczni z państw skandynawskich, Czech, Hiszpanii i Rosji.

Dorjan oferuje klientom wózki wytrzymałe, estetyczne i bezpieczne. Powstają z najlepszych jakościowo materiałów i są tak zaprojektowane, by dziecko czuło się komfortowo. Dzieje się tak, ponieważ zadbano o wyposażenie wózków w pasy bezpieczeństwa, materace, regulowane siedziska oraz amortyzowane koła. Pomyślano też o takich elementach jak moskitiery, folie przeciwdeszczowe i kosze na zabawki lub inne przydatne przy opiece nad maluchami rzeczy.

Oferta przedsiębiorstwa składasię z takich konstrukcji jak:

wózki wielofunkcyjne
wózki spacerowe
wózki bliźniacze

Wózki wielofunkcyjne to inaczej wózki 3 w 1. Łączą zalety spacerówek, wózków głębokich i fotelików samochodowych, dzięki czemu nie trzeba ich osobno kupować i przynosi to oszczędności. Z kolei wózki spacerowe są lekkie i idealnie nadają się do jazdy latem i zimą, a wózki bliźniacze sprawdzą się nie tylko przy wychowaniu bliźniaków, ale również dzieci z niewielką różnicą wieku.

Sprzedawane typy wózków to m. in.:

wózki basic
wózki quick
wózki creativo
wózki butterfly
wózki dany sport twin
wózki lovely
wózki baby boat
wózki ecru collections

Poza wózkami dziecięcymi firma produkuje też foteliki samochodowe i dostarcza akcesoria zimowe, dzięki czemu Państwa dziecko nie zmarznie.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o marce Dorjan i jej produktach. Więcej znajdą Państwo na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń