Wiecha sp. z o.o.

Budowa domów, obiektów użyteczności publicznej i zakładów przemysłowych

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Spacerowa 59, 42-263 Słowik śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Wiecha sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Wiecha znajduje się w Słowiku, w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo zajmuje się pracami remontowo-budowlanymi, które prowadzi na zlecenie osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz instytucji. Ma duże doświadczenie, ponieważ początki jego działalności sięgają roku 1996.
Produkty i usługi
Budowa i modernizacja obiektów mieszkalnych, przemysłowych i użyteczności publicznej to podstawa działalności prowadzonej przez firmę Wiecha. Przedsiębiorstwo zapewnia wysoką jakość, konkurencyjne ceny i dotrzymywanie terminów nawet najtrudniejszych zleceń. Zatrudnia doświadczonych pracowników i inwestuje w specjalistyczny sprzęt, w tym ciężkie pojazdy, dlatego wykonuje prace budowlane od przygotowania terenu, aż po wykończenie wnętrza. Prace prowadzone są do stanu surowego albo stanu pod klucz. Podczas wykańczania wnętrz układane są m.in. instalacje, w tym grzewcze, montowane są podłogi oraz malowane są ściany i sufity.

Wiecha oferuje takie prace budowlane jak:
-budowa domów jednorodzinnych,
-budowla bloków,
-budowa obiektów użyteczności publicznej,
-budowa zakładów przemysłowych.

W tym ostatnim przypadku są to najczęściej hale produkcyjne i magazynowe. Z kolei wśród innych wznoszonych przez spółkę budynków są hotele, biurowe, obiekty rolnicze, a także sklepy.

W trakcie prac Wiecha odpowiada za roboty fundamentowe, prace żelbetowe oraz termomodernizację. Może też poddawać renowacji zabytki, wyburzać niepotrzebne i uszkodzone obiekty i odnawiać obiekty hydrotechniczne.

Dodatkowe informacje o ofercie przygotowanej przez firmę Wiecha można znaleźć na stronie internetowej. Kontakt z przedsiębiorstwem najlepiej nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie, jędrzejowski, miechowski, oleski, pajęczański, radomski, wieluński, włoszczowski

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
kris1967
Wybudowali mój nowy dom od podstaw. Ukończyli pracę przed terminem!

Słowa kluczowe