Daniel Podsiedlik "MEGA-POL" Zakład Usługowo-Handlowy

Wyburzenia, rozbiórki i demontaże.

Wyburzenia i rozbiórki
ul. Długa 27, 42-256 Turów śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
506 149 170
501138183
Adres korespondencyjny
ul. Długa 27, 42-256 Turów śląskie

Informacje

O nas
Stawiając sobie za główny cel zadowolenie naszych Klientów oferujemy całościowe wykonanie usług począwszy od przygotowania projektu i uzyskania pozwoleń na rozbiórkę budynków, poprzez wyburzenia, skończywszy na recyklingu, utylizacji gruzu i pozostałych materiałów porozbiórkowych oraz rekultywacji terenu i robotach ziemnych.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych technologii prowadzone przez nas prace wykonane są w sposób szybki, oszczędny, a przede wszystkim bezpieczny, przy zastosowaniu przepisów BHP oraz P. Poż.

Dysponujemy kadrą wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników w zakresie demontażu i rozbiórek budynków, włącznie z kadrą budowlano-inżynieryjną.

Posiadamy własną bazę transportową oraz bogaty park maszyn budowlanych. Zajmujemy się również hurtowymi detalicznym skupem złomu stalowego, żeliwnego oraz metali kolorowych.

Prowadzimy ww. prace na terenie całego kraju. Z naszych usług korzysta wiele firm, gdyż jesteśmy przedsiębiorstwem solidnym i rzetelnym, oferującym wysoką jakość przeprowadzonych robót.

Wykonywaliśmy liczne zlecenia dla przedsiębiorstw państwowych oraz prywatnych, których zadowolenie poświadczają zgromadzone referencje.
Opis działalności
Firma Z.U.H. "MEGA-POL" Daniel Podsiedlik funkcjonuje na rynku od 2003 roku, przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które pozwala nam w pełni zrealizować oczekiwania naszych Klientów. Zakres działalności firmy ukierunkowany jest na wyburzanie obiektów budowlanych o konstrukcjach stalowych,żelbetowych, betonowych i ceglanych wraz z kompleksowym przygotowaniem terenu pod nową inwestycję. Ponadto prowadzimy demontaż kominów, urządzeń, konstrukcji stalowych, rozdzielni elektrycznych, Wyburzenia, rozbiórki itp.DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.
Produkty i usługi
Z.U.H. „MEGA-POL” specjalizuje się w pracach wyburzeniowych, rozbiórkowych oraz ziemnych. W związku z powyższym w naszej ofercie znajdą Państwo również kruszywo budowlane wykorzystywane do utwardzania oraz podbudowy dróg, placów, parkingów itp.

Drugą gałęzią działalności firmy jest obrót złomem stalowym i złomem metali nieżelaznych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy.

Z.U.H "MEGA-POL" dysponuje własną bazą transportową oraz parkiem maszyn i urządzeń. Posiadamy samochody ciężarowe, naczepy, przyczepy i kontenery do przewozu złomu, koparki wraz ze specjalistycznym oprzyrządowaniem do wyburzeń, ładowarki, wózki widłowe , Wyburzenia, rozbiórki itp.

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU.
Marki i specjalizacje
- Wyburzenia
- Rozbiórki i demontaże
- Roboty ziemne
- Wyburzenia, rozbiórki
- Transport maszyn
- Hurtowa sprzedaż kruszywa
- Hurtowy i detaliczny skup złomu stalowego
i metali kolorowych
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe