Mega-Pol Daniel Podsiedlik

Wyburzenia, rozbiórki i demontaże konstrukcji

Wyburzenia i rozbiórki
ul. Długa 27, 42-256 Turów śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
506 149 170
501138183
Adres korespondencyjny
Turów ul. Długa 2742-256 Olsztyn
Mega-Pol Daniel Podsiedlik

Informacje

O nas
S
Opis działalności
Firma Z.U.H. MEGA-POL funkcjonuje na rynku od 2003 roku. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które pozwala nam w pełni zrealizować oczekiwania naszych klientów. Zakres działalności firmy ukierunkowany jest na wyburzanie obiektów budowlanych o konstrukcjach stalowych, żelbetowych, betonowych i ceglanych wraz z kompleksowym przygotowaniem terenu pod nową inwestycję. Ponadto prowadzimy demontaż kominów, urządzeń, konstrukcji stalowych, rozdzielni. Wyburzenia, rozbiórki i inne prace prowadzimy na terenie całego kraju. Nasza siedziba znajduje się w Turowie, koło Częstochowy.
Produkty i usługi
Stawiając sobie za główny cel zadowolenie naszych klientów, oferujemy całościowe wykonanie usług począwszy od przygotowania projektu i uzyskania pozwoleń na rozbiórkę budynków, poprzez wyburzenia, skończywszy na recyklingu, utylizacji gruzu i pozostałych materiałów porozbiórkowych oraz rekultywacji terenu i robotach ziemnych. Prace ziemne, jakimi się zajmujemy to:
-stabilizacja gruntu,
-utwardzenie teren,
-podbudowa terenu,
-wykonywanie nawierzchni z kostki brukowej,
-wykonywanie instalacji podposadzkowych,
-zdejmowanie gruntu,
-skarpowanie,
-korytowanie,
-wykopy,
-nasypy.

Z kolei wykonywane przez nas wyburzenia obejmują obiekty mieszkalne, przemysłowe i różne konstrukcje inżynieryjne. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych technologii prowadzone przez nas prace wykonane sąw sposób szybki, oszczędny, a przede wszystkim bezpieczny, przy zastosowaniu przepisów BHP oraz P. Poż.

Dysponujemy kadrą wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników w zakresie demontażu i rozbiórek budynków, włącznie z kadrą budowlano-inżynieryjną.

Posiadamy własną bazę transportową oraz bogaty park maszyn budowlanych. Są to samochody ciężarowe, naczepy, przyczepy i kontenery do przewozu złomu, koparki wraz ze specjalistycznym oprzyrządowaniem do wyburzeń oraz ładowarki i wózki widłowe.

Z naszych usług korzysta wiele firm, gdyż jesteśmy przedsiębiorstwem solidnym i rzetelnym, oferującym wysoką jakość przeprowadzonych robót.

Wykonywaliśmy liczne zlecenia dla przedsiębiorstw państwowych oraz prywatnych, których zadowolenie poświadczają zgromadzone referencje.

W związku z prowadzeniem prac ziemnych i rozbiórkowych w naszej ofercie znajdą Państwo również kruszywo budowlane wykorzystywane do utwardzania oraz podbudowy dróg, placów, parkingów itp.

Drugą gałęzią działalności naszej firmy jest obrót złomem stalowym i złomem metali nieżelaznych.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszych usług. Więcej informacji dotyczących Mega-Pol znajdą Państwo na stronie internetowej.
Marki i specjalizacje
- Wyburzenia
- Rozbiórki i demontaże
- Roboty ziemne
- Wyburzenia, rozbiórki
- Transport maszyn
- Hurtowa sprzedaż kruszywa
- Hurtowy i detaliczny skup złomu stalowego
i metali kolorowych
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

gruz,