Drivematic System Daniel Kiesiak

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Modrzewiowa 4A, 42-244 Wancerzów śląskie
(6 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
(4)

Informacje

Siedzibą Drivematic System Daniel Kiesiak jest Wancerzów w województwie śląskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Stacje obsługi i warsztaty samochodowe.
W celu uzyskania więcej informacji na temat oferty firmy zadzwoń pod numer 792 383 784 lub napisz wiadomość e-mail na adres drivematicsystem@gmail.com
Firma świadczy działalność pod adresem 42-244 Wancerzów ul. Modrzewiowa 4A,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Drivematic System Daniel Kiesiak: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Drivematic System Daniel Kiesiak znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
K
Kierun
Powiem szczerze że katastrofa . Polecam Skarżysko kamienne albo zaufanego mechanika u siebie po wcześniejszym zamówieniu części .
.
...
Nie polecam
4
4x4
Dramat. Nie polecam z całego serca
A
Andrzej
W kwietniu podjechałem po szopę tego pseudo mechanika ,reduktor po niby naprawie wytrzymał 2 miesiące .Brak faktury , gwarancji oraz kontaktu. Pieniądze wyrzucone w błoto .Nie Polecam wręcz ODRADZAM.
M
Michal1982
Mechanik z pasją i znający się na napędach w BMW ,Potrafi szczegółowo wytłumaczyć w jaki w sposób dbać o napęd w X3 E83
N
Norbert
Godny polecenia mechanik. Jedyny do tej pory który ogarnął moje BMW. Konkretny i zna sie na rzeczy
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.