Zakład Drzewny Wyrazów s.c. Adam Krawczyk Alojzy Radzik

Drewno dachowe i budowlane

Tartaki
ul. Wyścigowa 26, 42-290 Wyrazów śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Zakład Drzewny Wyrazów  s.c. Adam Krawczyk Alojzy Radzik

Informacje

Opis działalności
Zakład Drzewny Wyrazów istnieje na rynku od 1994 roku. Siedziba działalności znajduje się w Wyrazowie, na terenie województwa śląskiego. Jej właścicielami są Adam Krawczyk i Alojzy Radzik. Specjalnością zakładu są usługi tartaczne.
Produkty i usługi
Wyrazów to kontynuacja rodzinnej tradycji firmy Zakład Drzewny Kornik, która powstała w 1989 roku. Z pokolenia na pokolenie pracownicy przekazują sobie wiedzę na temat branży drzewnej i stolarskiej. Tartak jest producentem wysokiej jakości drewna budowlanego i dachowego, które znajduje idealne zastosowanie w budownictwie i zakładach stolarskich. Surowiec pochodzi z lasów z okolic Częstochowy, które posiadają certyfikat SGS QUALIFOR SGS-FM/COC-015. W ofercie znajdują się między innymi:

- więźba dachowa,
- krokwie,
- belki,
- łaty,
- deski obrzynane,
- deski nieobrzynane.

Ponadto firma zajmuje się impregnacją drewna w autoklawie metodą próżniowo-ciśnieniową, za pomocą środka KUPRAFUNG P. W związku z tym Klienci mogą zakupić także impregnowane drewno i więźbę dachową. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom interesantów, istnieje możliwość dostarczenia zamówienia do odbiorcy. Do 100 km od siedziby firmy ładunki dostarczane są bezpłatnie za pomocą ciągnika siodłowego z naczepą, która posiada dźwig do rozładunku. Kadra pracownicza to znakomici fachowcy, którzy znają się na swojej pracy, jak nikt inny. Posiadają ogromne doświadczenie i wiedzę, dlatego bardzo chętnie pomogą w wyborze odpowiednich produktów. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń