Usługi Stolarskie Meble Na Wymiar Skubisz Jerzy

Produkcja mebli na wymiar - blaty, biurka i zabudowy

Meble biurowe
ul. Powstańców Śląskich 7a, 44-144 Żernica śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Usługi Stolarskie Meble Na Wymiar Skubisz Jerzy

Informacje

Opis działalności
Nasza firma świadczy usługi stolarskie i zajmuje się produkcją mebli na zamówienie. Zakład stolarski założyliśmy w Gliwicach, w województwie śląskim. Działamy od 1998 roku, a właścicielem firmy jest Jerzy Skubisz.
Produkty i usługi
Meble produkowane na indywidualne zamówienie naszych Klientów powstają z wysokiej jakości materiałów, do których należą okucia światowej marki Blum oraz fronty szklane, drewniane, laminowane, fornirowane, lakierowane lub z płyt MDF.

W szczególności podczas produkcji mebli kuchennych stosujemy też nowoczesne blaty z corianu, który produkowany jest z mieszanki żywicy akrylowej i naturalnych minerałów. Materiał ten charakteryzuje się odpornością na zmienne temperatury i kontakt z dużą wilgocią, a także łatwością w czyszczeniu. Dlatego bardzo często polecamy go naszym Klientom, bo wiemy, jak dobrze sprawdzi się w kuchni, gdzie przygotowywane są posiłki, a blaty powinny zapewniać maksymalną sterylność oraz wytrzymałość na różne czynniki.

W naszej ofercie znajdują się także:
- meble łazienkowe,
- meble biurowe,
- zabudowy,
- szafy wnękowe,
- garderoby.

Produkujemy stoły biurowe i konferencyjne, a także różnego rodzaju regały, komody, półki, szafki wiszące i stojące, szafy przesuwne oraz zabudowy sprzętu AGD.

Jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt Klienta. Zapraszamy do kontaktu z naszym zakładem stolarskim w Gliwicach.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń